LVSO | IEVA JUOZAPAITYTĖ IR KAROLIS KAŠIUBA: GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS

LVSO | IEVA JUOZAPAITYTĖ IR KAROLIS KAŠIUBA: GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS

2024 m. gruodžio 26 d. 19 val.
LVSO koncertų salė
 
LVSO| IEVA JUOZAPAITYTĖ IR KAROLIS KAŠIUBA: GRAŽIAUSIOS OPERŲ ARIJOS
 
Programoje skambės gražiausios W. A. Mozarto, G. Donizetti, G. Verdi, G. Puccini ir kt. operų arijos
 
Ieva Barbora Juozapaitytė, sopranas
Karolis Kašiuba, tenoras
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
 
Šventinį vakarą Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, kartu su vienais ryškiausių jaunosios kartos operos solistų sopranu Ieva Barbora Juozapaityte ir tenoru Karoliu Kašiuba klausytojams pristato gražiausių W. A. Mozarto, G. Donizetti, G. Verdi, G. Puccini operų arijų programą.
 
Jaunosios kartos operos solistė sopranas Ieva Barbora Juozapaitytė 2018 m. baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Vladimiro Prudnikovo klasėje. 2017–2018 m. dainavimo mokėsi Helsinkio menų universiteto Sibelijaus akademijoje (Suomija). Solistė sukūrė įsimintinus vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno ir Klaipėdos valstybiniuose muzikiniuose teatruose. Iš jų ryškiausi – G. Verdi operoje „Traviata“, G. Puccini operoje „Bohema“, E. Balsio operoje „Kelionė į Tilžę“, A. Dvořáko operoje „Undinė“, B. Kutavičiaus operoje „Lokys“, F. Leharo operetėje „Linksmoji našlė“, J. Strausso operetėje „Vienos kraujas“, F. Loewe miuzikle „Mano puikioji ledi“ ir kt. I. B. Juozapaitytė ne kartą koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos simfoniniu pučiamųjų orkestru, paruošė ir atliko kamerinės muzikos programas Lietuvos nacionalinėje, Kauno valstybinėje filharmonijoje ir kt. Solistė savo profesinius įgūdžius nuolat tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose: 2017 m. dalyvavo Londono meistriškumo kursuose Jungtinėje Karalystėje, 2022 m. – Massimo Bellini teatre Italijoje. Būdama vokalinio kvarteto „Il Senso“ nare, dainininkė sėkmingai puoselėja ir populiariosios klasikos žanrą.
 
Šį vakarą solistės partneris scenoje – tenoras Karolis Kašiuba. 2015 m. solistas baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, dainavimo specialybę. 2022 m. įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Irenos Milkevičiūtės klasėje. Nuo 2021 m. K. Kašiuba dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir jau sukūrė vaidmenis tokiose operose kaip G. Verdi „Traviata“, G. Puccini „Bohema“, R. Strausso „Rožės kavalierius“, P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“, W. A. Mozarto „Užburtoji fleita“ ir kt. Solistas taip pat koncertuoja su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionalinės filharmonijos kameriniu ansambliu „Musica humana“ ir kt. 2022 m. už Tigrūdžio vaidmenį F. Bajoro operoje-balete „Dievo avinėlis“ išrinktas „Metų operos viltimi“.
 
Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms. 

BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 
DAUGIAU