LVSO | ”LIEPAITĖS”: ŠV. KALĖDŲ LAUKIME

LVSO | ”LIEPAITĖS”: ŠV. KALĖDŲ LAUKIME

2024 m. gruodžio 20 d. 18 val.
LVSO koncertų salė
 
LVSO| „LIEPAITĖS“: ŠV. KALĖDŲ LAUKIME
 
Programoje – Lietuvos bei užsienio kompozitorių kūriniai chorui ir gražiausios kalėdinės giesmės.
 
Atlieka Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai:
 
Mažylių choras (vad. Diana Mickevičiūtė)
Pirmos klasės choras (vad. Karolina Ramonė )
Antros klasės choras (vad. Evita Rudžionytė)
Trečios klasės choras (vad. Diana Mickevičiūtė)
Jaunučių choras (vad. Edita Jaraminienė)
Jaunių choras (vad. Justina Leinartaitė)
Merginų ansamblis (vad. Jaunius Šakalys)
Merginų choras (vad. Jolita Vaitkevičienė ir Jaunius Šakalys)
 
Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ kalėdinis koncertas visai šeimai – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas ir savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Jo atliekama muzika – tai jaukus jaunųjų atlikėjų bendravimas su žiūrovais. Koncertas „Kalėdinės giesmės“ atneš šventinę šilumą, apgaubs muzikos jaukumu ir privers patikėti, kad stebuklų būna.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:

Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.

Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms. 

BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 
DAUGIAU