LVSO  | ”LIETUVIŠKI MIUZIKLAI IR FILMAI”

LVSO | ”LIETUVIŠKI MIUZIKLAI IR FILMAI”

2024 m. gruodžio 30 d. 19 val.

LVSO koncertų salė

 

LVSO  | „ LIETUVIŠKI MIUZIKLAI IR FILMAI“

 

Programoje skambės žymiausi kūriniai iš legendinių miuziklų „Velnio nuotaka“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Ugnies medžioklė su varovais“, roko operos „Eglė“, filmų „Džiazas“, „Mano mažytė žmona“ ir kitų

 

Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė ir Česlovas Gabalis

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kviečia pasitikti Naujuosius metus, pristatydamas klausytojams naujausią savo projektą – įspūdingą gražiausių lietuviškų miuziklų ir filmų muzikos programą. Šį vakarą scenoje susitiks Lietuvos scenos žvaigždės Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė ir Česlovas Gabalis, kurie kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atliks gražiausias arijas, dainas ir duetus iš legendinių lietuviškų miuziklų „Velnio nuotaka“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Ugnies medžioklė su varovais“, „Jūratė ir Kastytis“, „Peras Giuntas“, roko operos „Eglė“, filmų „Džiazas“, „Mano mažytė žmona“ ir kitų. Lietuvos muzikos aukso fondo kūriniai parašyti žymiausių kompozitorių Viačeslavo Ganelino, Kęstučio Antanėlio, Giedriaus Kuprevičiaus, Fausto Latėno ir Laimio Vilkončiaus.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms. 

BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 
DAUGIAU