LVSO | ”ŠVENTINIAI CHORAI”

LVSO | ”ŠVENTINIAI CHORAI”

2024 m. gruodžio 28 d. 19 val.
LVSO koncertų salė
 
LVSO  | „ŠVENTINIAI CHORAI“
 
Programoje skambės Leonardo Coheno, Michaelo Jacksono, Prince, „Queen“, U2 ir kitų atlikėjų kūriniai
 
Gospel choras „Vilnius Voices“ (vad. Kristina Žaldokaitė)
Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospel choras „GospelJonai“ (vad. Kristina Žaldokaitė)
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
 
Kalėdiniu laikotarpiu Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, klausytojus kviečia išgirsti savo naujausią projektą – kartu su gospel choru „Vilnius Voices“ ir Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospel choru „GospelJonai“ (vad. Kristina Žaldokaitė) parengtą šventinę pasaulinio garso pop klasikos kūrinių programą. Žymiausių atlikėjų hitai LVSO koncertų salėje šįsyk švytės naujomis spalvomis – atliekami nuostabių chorų balsų ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro. Kviečiame patirti viltingos ir džiugios muzikos kupiną vakarą, kuris pakylės ir pripildys šviesos Jūsų šventes.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms. 

BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 
DAUGIAU