LVSO | ”TRIGUBAS KONCERTAS”

LVSO | ”TRIGUBAS KONCERTAS”

2024 m. lapkričio 8 d. 19 val.
LVSO koncertų salė
 
LVSO| „TRIGUBAS KONCERTAS“
 
L. van Beethoven. Trigubas koncertas smuikui, violončelei, fortepijonui ir simfoniniam orkestrui C-dur, op. 56
B. Smetana. Simfoninių poemų ciklas „Mano tėvynė“ (I. Vyšehrad, II. Vltava, III. Šárka, VI. Blaník)
 
Dainius Puodžiukas, smuikas
Povilas Jacunskas, violončelė
Aidas Puodžiukas, fortepijonas
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Charles Olivieri-Munroe
 
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) kartu su vienais žymiausių Lietuvos instrumentalistų – smuikininku Dainiumi Puodžiuku, violončelininku Povilu Jacunsku ir pianistu Aidu Puodžiuku – kviečia išgirsti Ludwigo van Beethoveno (1770–1827 m.) trigubą koncertą smuikui, violončelei ir fortepijonui. XVIII a. pabaigoje kamerinės muzikos kontekste tokia fortepijoninio trio sudėtis buvo labai populiari. Visgi L. van Beethovenas padaro kai ką netikėto – šiam trio suteikia solisto vaidmenį simfoninio koncerto žanre, ko nebuvo padaręs nei vienas garsus kompozitorius nei prieš jį, nei po jo.
 
Antrojoje koncerto dalyje Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras grieš čekų kompozitoriaus Bedřicho Smetanos (1824–1884 m.) simfoninių poemų ciklą „Mano tėvynė“ (ček. „Má vlast“). Tai – vienas žymiausių čekų muzikos tėvu laikomu B. Smetanos darbų, parašytas kompozitoriui jau visiškai apkurtus. „Mano tėvynė“ – tarsi kompozitoriaus meilės laiškas tėvynei, simfoninis paveikslas, muzikos garsais vaizduojantis jo gimtosios Bohemijos kraštovaizdį, istoriją ir mitus.
 
Šio vakaro muzikinėje kelionėje Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos vienas iškiliausių šiandienos dirigentų Charlesas Olivieri-Munroe, dirigavęs Izraelio filharmonijos, Monrealio, Toronto, Sidnėjaus, Miuncheno ir daugybei kitų žymiausių simfoninių orkestrų. Maltoje gimęs ir Kanadoje užaugęs dirigentas, studijavo Kanados Karališkojoje muzikos konservatorijoje ir Toronto universitete. Po 16 metų vadovavimo Šiaurės Čekijos filharmonijos simfoniniam orkestrui, 2015 m. Ch. Olivieri-Munroe tapo Krokuvos filharmonijos (Lenkija) meno vadovu ir Tiuringijos simfoninio orkestro (Vokietija) pagrindiniu kviestiniu dirigentu.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:

Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.

Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.

Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

 
 
BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 
DAUGIAU