Mados festivalis “FASHION VILNIUS”

Mados festivalis “FASHION VILNIUS”

Didžiausias mados festivalis Vilniuje – FASHION VILNIUS – yra pirmas tokio pobūdžio ir masto mados renginys sostinėje po to, kai nustota organizuoti “Mados naktį”. 

FASHION VILNIUS mieste mados šventę kurs net tris dienas – tam, kad visi, kuriems FASHION yra geriausias žodis iš F raidės, suspėtų pristatyti ir susipažinti su naujausiomis ateinančio rudens/žiemos sezono tendencijomis. 

Penkių žvaigždučių festivalio koncepcija yra būdas pristatyti miesto mados temas, o taip pat nusako festivalio kokybės kartelę.

Apranga, Skonis, Hobi, Išvaizda ir Oras – tai tos penkios festivalio žvaigždutės, kurias atstovaus festivalio dalyviai ir pagal kuriuos sudaromas festivalio žemėlapis

Festivalio tikslas yra mieste apjungti kuo daugiau mados idėjas ir madingus dalykus skleidžiančių taškų – dalyvių, kurie kiekvieną sezoną pristato naujienas, nestovi vietoje ir žino, kuo nustebinti tuos, kurie gyvena mada. 

FASHION VILNIUS šiemet pristatys tris specialiuosius renginius: grožio inovacijų parodą Vilniaus rotušėje FASHION VILNIUS EXPO, kurioje vyks konkursas grožio profesionalams FASHION VILNIUS STYLE ir ypatingąjį festivalio apdovanojimų vakarėlį FASHION VILNIUS GALA.  

Speciali festivalio iniciatyva – FASHION VILNIUS SHOP, skirta pristatyti jaunųjų Lietuvos dizainerių kūrybą. 

Norintys dalyvauti miesto mados atstovai, spauskite čia: http://goo.gl/forms/NK71V3oC98

Norintys dalyvauti jaunieji dizaineriai, spauskite čia: http://goo.gl/forms/ysO2EbFbRl

DAUGIAU