Mados infekcija: renginiai PLC “Panorama”

Mados infekcija: renginiai PLC “Panorama”

 

„Mados infekcija”: renginių kalendorius

Jau dešimtą kartą organizuojamas tradiciniu tapęs mados ir stiliaus renginys „Mados infekcija” šiemet ypatingas ir tuo, kad pirmą kartą vyks viešai. Savo lankytojus kviečiame į keturis nemokamus renginius, kurie kovo mėn. vyks „Panoramoje”:

Kovo 18 d., 16:00 val.

„Mados infekcijos” modelių atranka

Pirmą kartą festivalio istorijoje modeliai dizainerių kolekcijų demonstravimui bus atrenkami viešai. Pasak festivalio prodiuserės, Renatos Mikailionytės, dizaineriai vis dažniau ieško ne tik tipinių, bet ir įdomių, keisto grožio, modelių, todėl į atranką dalyvauti bus pakviesti tiek modelių agentūrų modeliai, tiek ir visi norintys. Atranka vyks pagrindiniame fojė.

Kovo 19 d., 16.00-20.00 val.

„Grožio infekcija”

Renginio lankytojai galės iš arti pamatyti, kaip atrodo festivalio užkulisiai, kuriuose ruošiamos šukuosenos ir makiažas modeliams. „Mados infekcijos” prodiuserė Renata Mikailionytė ir festivalio makiažo komandos narė Laura Kreivytė pristatys naujausias šio pavasario makiažo tendencijas. Šioje erdvėje ruošiami ir neįtikėtini kai kurių kolekcijų pristatymai publikai.

Balandžio 6 d., 15.00 val.

„Manekenų instaliacija”

Giedrius Paulauskas, Vitalis Čepkauskas, Kristina Kruopenytė, Egidijus Sidaras, Agnė Kuzmickaitė, Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė ir Eglė Žiemytė pademonstruos, kaip gimsta stilingi drabužių deriniai. Instaliacija leis vilniečiams ir miesto svečiams gyvai pamatyti, kaip naujausių, parduotuvėse esančių kolekcijų modeliai ir aksesuarai gali būti derinami tarpusavyje atspindint šių metų mados tendencijas. Septyni dizaineriai aprengs 14 manekenų vadovaudamiesi savo kūrybos filosofija, o šią ekspoziciją visą mėnesį bus galima apžiūrėti „Panoramos” prekybos centro pirmajame aukšte.

Balandžio 10 d., 12.00-18.00 val.

„Mados inventorizacija”

Mados gurmanams ir smalsuoliams bus suteikiama galimybė pabendrauti su dizaineriais ir iš arti susipažinti su festivalyje pristatytomis naujomis kolekcijomis. Renginys vyks pagrindiniame fojė.

DAUGIAU