MAGIJOS ŠOU “KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖ” | KĖDAINIAI |

MAGIJOS ŠOU “KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖ” | KĖDAINIAI |

Magijos teatras DiArchy pristato
“KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖ”

“DiArchy” neįtikėtinų iliuzijų ir ekstremalių triukų, 4D efektų
ŠOU-PASAKA VISAI ŠEIMAI

 

Sausio 4 d. 16:00
Kėdainių arena

Bilietai nuo 35 Lt 
(10.14 Eur)
BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

 

Magijos Teatras „DiArchy” pristato fenomenalų kalėdinį iliuzijų vakarą.

Jūs pamatysite:
Itin ekstremalų ir pavojingą gyvybei žymaus Hario Hudinio triuką;
Naujausių technologijų projekcinius vandens ekranus;
Lazerinė animaciją;
LED ekranai,
Sceninę magiją katrų su virtualią interaktyviąją magiją;
Oro gimnastė, su levitacijos triuku.

Spektaklyje vaidina:
Magijos teatras „DiArchy”. Magai – Arvydas ir Diana, kurie padovanos žiūrovams magijos kupiną vakarą, neįtikėtinus stebuklus, triukus, tarp jų išsivadavimas iš tramdomųjų marškinių;
Kalėdų senelis – Virgis Stakėnas, kuris užkrės Jūs Kalėdine dvasia;
Blogietis, Stoties Viršininkas – Vitalijus Cololo neduos „atsipusti” viso šou metų;
Šokių teatras „Angel Projects” praturtins renginį specialiai sukurtu pasirodymui šokiu. 

Pajauskite tikrą Kalėdinę dvasią su legendos kūrėjais – Diana ir Arvydu, kurie demonstruos savo neįtikėtinus sugebėjimus. Jūs išvysite reiškinius prieštaraujančius gamtos dėsniams. Renginys skirtas iliuzijas mėgstantiems žiūrovams ir stebuklus tikintiems vaikams. Ateikite sausio 4 dieną į Kėdainių areną ir pamatysite, kad magijos pasaulyje visa tai, kas atrodo neįtikėtina – tampa įmanoma!!!

Žinomiausi ir paslaptingiausi rekordų laužytojai, magai ir mentalistai “DiArchy” – ekstremalių TV laidų autoriai ir iniciatoriai. Jų projektus „Užsišaldę lede”, ir „Gyvi be oro” tiesiogiai stebėjo tūkstančiai žmonių, ir milijonai TV žiūrovų. Savo išskirtiniais sugebėjimais jie pelnė žmonių pripažinimą daugiau nei 30 pasaulio šalyse.

Dabar jie pasiruošę padovanoti žiūrovams naują stebuklingą renginį – „Kalėdų žvaigždė”. Jūs pamatysite itin ekstremalų ir pavojingą gyvybei žymaus Hario Hudinio triuką.  Naujausios technologijos ir 4D efektai paliks nepakartojamą įspūdį visiems metams. 

Per pastaruosius keletą metų Magijos Teatras „DiArchy” kartu su prodiuserine kompanija „Visual Dreams Factory”” sukūrė ne vieną stulbinantį projektą. Tarp jų teatralizuotą 4D vaizdo projekcijų ir lazerių šou ant Druskonio ežero, kur penkiolikos metrų aukščio magai apkerėjo publiką atskleidžiant M. K. Čiurlionio kūrybą. Stebėti Arvydo ir Dianos pasirodymą susirinko rekordinis skaičius druskininkiečių ir kurorto svečių.

 

Magiškas šou „Kalėdų žvaigždė” tai kruopštaus darbo rezultatas, kuris nepaliks abejingų ne vieno paslaptingo pasaulio gerbėjo, kuriam pasiseks pamatyti viską savo akimis. 

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

DAUGIAU