Makiažas skubančiai moteriai

Makiažas skubančiai moteriai

Kiekviena buvome toje situacijoje: ankstus rytas, laikas važiuoti į darbą, o pasidažymas vėl paskubomis. Tačiau atrodyti gražiai norisi visada ir neskiriant tam daug laiko! O kai kurios kolegės gražiai atrodo kas dieną!!! Nejaugi jos prie veidrodžio praleidžia valandą? RYTE? Negali būti…

Drąsiai galiu teigti, kad taip būdavo ir man… Neaišku kokios spalvos man tinka, ar tik čia neprisidažiau per daug? Kolegės pagalvos, kad kur išsiruošiau.  Ar iš skubėjimo išvis nepasidažiau!

Gyvenimas stipriai palengvėjo, kai susipažinau su Olga Wiseman. Jos patarimų nepamiršiu niekada, galbūt todėl, kad jais naudojuosi kasdien. Dabar per 5 min. galiu pagyvinti veidą vos keliais greitais potėpiais, bei džiaugiuosi švytinčia oda bei spindinčiomis akimis!

Skubu pasidalinti gera žinia, kad Moters Mokykla kartu su Olga startavo naujus praktinius mokymus kuriuose išmokysime Jus:

●     Kaip surasti sau tinkančias spalvas ir derinti jas tarpusavyje.

●     Kaip skoningai suteikti savo akims patrauklumo šešėlių ir akių pieštuko pagalba.

●     Kaip pasidaryti makiažą su Jūsų turimomis priemonėmis (atsineškit ką turite).

●     Kaip efektyviausiai naudoti įvairias dekoratyvines priemones, kurios išryškina Jūsų grožį labiausiai?

●     Sužinosite, kaip išgauti spindinčio veido efektą ir gražiai atrodyti visą dieną.

●     Atskleisime, kaip greitai ir stilingai pasidaryti dieninį makiažą.

 

Ir visa tai GRYNA PRAKTIKA. Viską apie ką pakalbame iškarto išbandysime gyvai. Jūs pačios nepatikėsite, kaip gražiai atrodote. Mokomės grupelėmis po 4-6 merginas, taigi Olga kiekvienai Jūsų skirs asmeninį dėmesį! Laiko tikrai užteks – užsiėmimas trunka 3-4 val.

Mokymuose naudosime profesionalią kosmetiką (Dior, Chanel, Lancome, Givenchy ir t.t.) ir visomis reikalingomis priemonėmis pasirūpinsime!


Pats laikas iš tikro išmokti naudotis makiažo priemonėmis ir išryškinti savo užslėptą grožį.

Praktinių užsiėmimų, kurie jums kainuos tik 57 eur (196.80 Lt) grupelės nedidelės todėl vietų kursuose greitai nelieka. Paskubėkit!

 

Artimiausi “Makiažas šiuolaikinei moteriai” mokymai bus vasario 24 d. Laisvų vietų dar yra, paskubėkite. Registruokitės  DABAR parašydama elektroninį laišką su vardu ir telefono numeriu į registracija@motersmokykla.lt ir išmokite išnaudoti visas makiažo galimybes!

DAUGIAU