Mamoms – magnolijų žiedų sodas ir klasikinės muzikos koncertai

Mamoms – magnolijų žiedų sodas ir klasikinės muzikos koncertai

Visą savaitę, balandžio 27 – gegužės 3 dienomis, laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama” priklausys mamoms. Artėjančios gražiausios pavasario šventės proga „Panorama” visoms merginoms ir mamoms dovanoja magnolijų žiedų magiją – prekybos centre bus sukurtas magnolijų sodas. Mamos kviečiamos pasiklausyti jausmingų klavišininko Raimondo Daugino ir saksofonisto Tomo Botyriaus interpretacijų, kurios bus atliekamos žiedų apsuptyje. Programoje taip pat bus galima išvysti ir įspūdingą pasirodymą su baltaisiais balandžiais.

„Ištisą savaitę esamoms ir būsimoms mamoms dovanosime geras emocijas. Kviečiame nors trumpam pamiršti visus kasdienius rūpesčius ir pasigėrėti pavasarį simbolizuojančiu rausvai baltų magnolijų sodu. Pajausti tikrą pavasarišką šventę padės ne tik klasikinės muzikos vakarai, bet ir fortepijono muzikai pritariančių baltapilvių japoniškų Javos Amazinų paukštelių čiulbesys. Visą šventinę savaitę muzikos bus galima klausytis ne tik vakarais, bet ir pietų metu”, – sakė „Panoramos” rinkodaros direktorė Laura Panovienė.

Pagrindinėje laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama” aikštėje sukurtame sode, aukštesnių nei dviejų metrų medžių apsuptyje, kasdien muzikiniais kūriniais lankytojus džiugins fortepijonu skambinantis Raimondas Dauginas ir saksofonistas Tomas Botyrius. Šis duetas atliks populiarius lengvosios klasikos, pop muzikos ir džiazo kūrinius.

Penktadienį, balandžio 24 d., bus galima išvysti įspūdingą profesionalių artistų Raimondo Januševičiaus ir Itanos Užupytės pasirodymą su balandžiais. Programos metu lankytojai galės stebėti plastišką artistės šokį ir neįtikėtinus dresiruotų balandžių atliekamus triukus. Bus atliekami tokie triukai kaip žongliravimas paukščiais, demonstruojamos įvairios dinamiškos figūros, tokios kaip bumerangas ar lanko sukimas.

Šiuolaikinis laisvalaikio ir prekybos centras „Panorama” į nemokamus renginius visai šeimai kviečia kiekvieną savaitgalį. Čia organizuojami įvairūs čempionatai, parodos, garsių atlikėjų pasirodymai ir pamokos. Taip pat rengiamos pramogos ir mažiesiems svečiams. Įvairius nemokamus renginius savo lankytojams „Panorama” žada organizuoti visus metus.

Prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama” renginių programa:

Kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki sekmadienio:

(balandžio 27 – gegužės 3 d.):
11 – 13 val. ir 17 – 19 val. Raimondo Daugino (fortepijonas) ir Tomo Botyriaus (saksofonas) populiarių lengvosios klasikos, pop ir džiazo muzikos kūrinių koncertas

Penktadienį (gegužės 1 d.):
18 val. Artistų pasirodymas su balandžiais

DAUGIAU