Mandala

Mandala

Festivalis „Mandala“ šiais metais švęs trijų metukų gimtadienį! Tai – renginys, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumas – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata.
Festivalyje bus net keturios praktinių ir teorinių užsiėmimų erdvės: psichologinė, dvasinė, kūrybinė ir kūno. Vakare galėsite pasiklausyti koncertinės programos. Taigi, kiekvienas iš Jūsų rasite kažką įdomaus, vertingo ir padedančio pasijusti dar laimingesniais.
Psichologinė erdvė – savireguliacijos metodas „Raktas“, konsteliacijos, tapingas, psichodrama, paskaitos, kūrybinės terapijos ir praktiniai seminarai.
Dvasinė erdvė – joga, įvairios meditacijos (be minčių, mistinė rožė, dinaminė ir kt.), tensegriti, šamaniška kelionė, kvėpavimo praktikos, Reiki, dervišų sukimasis, moteriško prado užsiėmimas ir kt.
Kūrybinė erdvė – šokiai, tapymas, mandalų pynimas iš siūlų, auskarų gamyba, vilnos vėlimas, turkiškas ebru menas ir kt.
Kūno erdvė – sveika mityba, įvairūs kūno ir veido masažai, Ma-uri, paskaita apie žoleles, vaikščiojimas per žarijas ir dar daugiau.
Vaikučius prižiūrės ir su jais žais “Smaragdo miesto“ auklėtojos, kol Jūs dalyvausite užsiėmimuose. Lauko valgyklėlėse galėsite nusipirkti vegetariško ir žalio maisto.
Daugiau informacijos rasite festivalio svetainėje www.mandala-festival.lt ir Facebook puslapyje „Mandala festival“.

DAUGIAU