Mandalos kūrybos terapija

Mandalos kūrybos terapija

Kūrybinio patyriminio seminaro metu turėsite galimybę sukurti asmeninę ir intuityvią Mandalą – nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti” čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – pažinti savo tikruosius norus.

Seminaro metu:
• paskaita „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime”;
• praktinis – kūrybinis – patyriminis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – asmeninę – intuityvią mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.
Intuityvios Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas – tai nesudėtingas kūrybinis procesas. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime” – čia svarbus pats kūrybinis procesas.

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.

Dalyvių skaičius ribotas – tik iki 14 dalyvių!

Būtina išankstinė registracija el.p.: [email protected]
Registracija patvirtinama sumokėjus pusę seminaro sumos (10 Eur) į studijos sąskaitą.
Atsisakius atvykti į seminarą avansinis mokėjimas nėra grąžinimas.
Rekvizitai mokėjimui: VšĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, įstaigos kodas: 303011485; a.s. LT957044060007887398

Seminaro kaina: 20 Eur (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Tel. pasiteirauti 868444109

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

https://www.facebook.com/events/1588468478084788/

 

DAUGIAU