MANDALŲ KŪRYBOS TERAPIJA: INTUITYVIOS MANDALOS TAPYBA ANT DROBĖS

MANDALŲ KŪRYBOS TERAPIJA: INTUITYVIOS MANDALOS TAPYBA ANT DROBĖS

2018 m. kovo 18 d.
14.00 – 17.30 val.

 

Jei domitės galimybe susipažinti su Mandalų kūrybos terapija, kviečiame atvykti į praktinį – kūrybinį seminarą “Mandalų kūrybos terapija – intuityvios Mandalos tapyba ant drobės”.

Seminaro metu turėsite galimybę sukurti asmeninę intuityvią Mandalą – nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti“ čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam.

Šio seminaro metu vyks trumpa paskaita „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime“ bei praktinis – kūrybinis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – intuityvios mandalos tapyba ant drobės.

Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – savo asmeninę mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas. Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime“ – čia svarbus pats kūrybinis procesas.

 

Seminaro vadovė Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, dailės terapijos praktikė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Maskvos pozityviųjų technologijų ir konsultavimo institute pabaigusi kvalifikacijos kėlimo programą “Meno terapijos metodai, skirti psichologiniam konsultavimui, socialiniame – pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje” . Taip pat – šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 14 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

 

Seminaro kaina: 25 Eur/asmeniui (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl registracija vyksta iš anksto el.p.: [email protected] ir sumokant registracijos mokestį (5 Eur) į studijos sąskaitą.

Likusią sumą (20 Eur) galima sumokėti atvykus.

 

Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485
a.s LT957044060007887398
Tel. pasiteirauti: 868444109

 

Daugiau informacijos apie studiją rasite čia: www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU