MANDRAGORA albumo pristatymas + PARALYTIC ir POSTERITY

MANDRAGORA albumo pristatymas + PARALYTIC ir POSTERITY

MANDRAGORA albumą „Carnal Cage“ pristatys klube „Propaganda“.

Bene ilgiausiai gyvuojanti melodingo death metalo grupė Lietuvoje MANDRAGORA pagaliau turės progą susitikti akis į akį su savo gerbėjais, nes balandžio 29 d. klube „Propaganda“ įvyks MANDRAGOROS albumo „Carnal Cage“ pristatomasis koncertas.

MANDRAGORA susikūrė 1998 metais, kuomet melodingojo death metalo bacila iš Švedijos paplito po visą pasaulį. Vilniečiai bematant pra…dėjo savo muzikinius ieškojimus ir tai grupę išgelbėjo nuo tapimo dar vienu melodingojo death metalo grandų klonu – MANDRAGORA sugebėjo atrasti savitą muzikinį kelią, kuriame puikiai išsitenka širdį virpinančios melodijos su brutaliais garsais. 2005 metais pasirodęs pirmasis albumas „At The End“ bematant MANDRAGORĄ padarė laukiamu svečiu koncertuose, vilniečiai daug koncertavo Lietuvoje ir artimajame užsienyje, dalinosi scena su DISMEMBER, INSOMNIUM, PARRICIDE, NEGLECTED FIELDS, SKYFORGER, MORRIGAN, HORRICANE ir kt. 2008 m. MANDRAGORA savo vardą į Lietuvos metalo istoriją įrašė aukso raidėmis, nes tapo pirmąja Lietuvos grupe, grojusia didžiausiame sunkiosios muzikos festivalyje pasaulyje „Wacken Open Air“.

Dabartinė MANDRAGOROS sudėtis egzistuoja nuo 2009-ųjų. Būtent ši sudėtis įrašė antrąjį grupės studijinį CD „Carnal Cage“, susilaukusį labai palankų atsiliepimų. Kaip naujieji kūriniai skamba koncerte, bus galima išgirsti balandžio 29 d. klube „Propaganda“. MANDRAGOROS koncertai yra didelė šventė jos gerbėjams, kadangi šis kolektyvas garsėja ne tik puikiu sceniniu atlikimu, bet ir labai nuoširdžiu bendravimu su bendraminčiais tiek nuo scenos, tiek pasibaigus pasirodymui. Beje, koncerto metu bus galima įsigyti „Carnal Cage“ ir susimedžioti MANDRAGOROS muzikantų parašus!

Kokia šventė be svečių – MANDRAGORĄ naujo albumo proga sveikins POSTERITY ir PARALYTIC. Uteniškiai POSTERITY lieka ištikimi brutaliajai metalo pusei, o PARALYTIC visai neseniai nušluostė nosis gerokai vyresniems savo kolegoms, nuskindami pagrindinį prizą „Wacken Metal Battle“ nacionalinės atrankos finale ir iškovoję teisę pasirodyti festivalyje „Wacken Open Air“. Tai bus dar viena puiki proga įsitikinti, kad PARALYTIC tarptautiniame sambūryje bus puikūs lietuviško metalo ambasadoriai.

MANDRAGOROS albumo „Carnal Cage“ pristatymas įvyks 2011 m. balandžio 29 d. 19 val. klube „Propaganda“. Durys atidaromos 18 val. Bilieto kaina – 15 Lt. Bilietus į šį koncertą galima įsigyti prie įėjimo. FILMUOTI IR FOTOGRAFUOTI GRIEŽTAI LEIDŽIAMA!

DAUGIAU