MARIJONO MIKUTAVIČIAUS SHOW | ŠIAULIAI

MARIJONO MIKUTAVIČIAUS SHOW | ŠIAULIAI

Marijono koncertas Šiauliuose – perkeliamas

Vasario 14 dieną Šiaulių arenoje turėjęs vykti Marijono Mikutavičiaus koncertas perkeliamas į kovo 6 dieną.  Kaip pranešė dainininko atstovai, koncerto data pakeista dėl jo sveikatos būklės, atsižvelgus į gydytojų rekomendacijas.

Šiuo metu dainininkas sveiksta po peršalimo sukeltų komplikacijų. M.Mikutavičiaus būklė sparčiai gerėja. Jis paleistas iš ligoninės ir tęsia gydymą bei reabilitaciją namuose. Tačiau gydytojai  primygtinai rekomendavo dar porą savaičių susilaikyti nuo koncertų ir kitos aktyvios veiklos.

Dainininkas labai apgailestauja, kad negalės pasirodyti vasario 14 dieną Šiauliuose ir atsiprašo savo gerbėjų. Tačiau žada, kad kovo 6 d. šiauliečiams surengs ypatingą šou, kuris kompensuos dėl perkelto koncerto galimai patirtus nepatogumus.

***

Visi bilietai galioja ir galios renginio dieną. Įsigijusiems bilietus, nieko papildomai daryti nereikia. 
Norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti TICKET MARKET kasose, o įsigiję bilietus internetu ir norintys juos grąžinti, turi parašyti el. paštu: info@ticketmarket.lt savo el. paštą, kuriuo registravosi sistemoje bei vardą, pavardę ir banko sąskaitos nr.

 

MARIJONO
MIKUTAVIČIAUS
SHOW
ir naujo albumo
“Lengvas būdas mesti klausytis”
pristatymas

KOVO 6 D. 
ŠIAULIŲ ARENA

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

Marijono Mikutavičiaus Show

Grandioziniai Marijono Mikutavičiaus koncertai ir naujo albumo “Lengvas būdas mesti klausytis” pristatymas. Sprogstančios energijos ir jaudinančio atvirumo lydinys. 
Marijonas Mikutavičius – šelmiškas, pasiutęs, atviras iki skausmo. Toks jis ir scenoje, ir gyvenime. Sąžiningas prieš gerbėjus ir save. Kaskart apnuoginantis sielą. Jo koncertuose tvyranti atmosfera – ypatinga. Jis – vienas iš kelių Lietuvios atlikėjų, kurio pasiklausyti susirenka tūkstančiai. 

 

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT
Bilietus platina: TICKET MARKET
Bilietų kasos: Šiaulių arena, PC “Saulės miestas” (Informacijos salelė), PPC “ŠIAULIŲ AKROPOLIS” (Splius salelė) 

DAUGIAU