Martin Majorov Jazz Trio

Martin Majorov Jazz Trio

 

International Jazz trio
Martin Majorov yra džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius, šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija). Martin yra daugiausiai semiasi įkvėpimo iš šiuolaikinės Niujorko ir Europos džiazo scenų atlikėjų.
Martin groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.

Yongheng Wu yra profesionalus būgnininkas kilęs iš Pekino. Yongheng groja daugelį skirtingų muzikinių stilių, tarp kurių rokas, funk’as ir džiazas. Jo meilė džiazui atvedė jį studijuoti į Olandiją, Prince Claus konservatoriją. Jis yra grojęs su didžiąja dalimi profesionalių Pekino muzikantų, taip pat grojęs daugelyje Europos ir Jungtinių Valstijų scenose, įskaitant džiazo meką Niujorką. Taip pat verta paminėti kad Yongheng yra prestižinių Zildijan lėkščių “signature artist” Kinijoje.

Ilias Karkavelias profesionalus kontrabosistas/bosistas kilęs iš Atėnų. Pradėjo groti pianinu būdamas penkerių metų. Sulaukęs dvylikos pradėjo groti bosine gitara, tą gyvenimo laikotarpį labai domėjosi Funky ir Rock stiliumi. Praėjus penkiems metus pradėjo studijuoti džiazą ir kontrabosą. Praėjusią vasarą (2015) įstojo i Prince Claus konservatoriją Olandijoje,dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

DAUGIAU