Mashina Vremeni “Meilė valdo pasaulį” | Šiauliai

Mashina Vremeni “Meilė valdo pasaulį” | Šiauliai

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

Mashina Vremeni „Meilė valdo pasaulį” („Миром правит любовь”)
Pirmą kartą į Šiaulius ir Klaipėdą atvyksta Rusijos roko grupė – „Mashina Vremeni”!

„Mashina Vremeni” – neabejotinai garsiausia Rusijos roko muzikos grupė, įkurta dar 1969 metais. Jie pirmieji sužavėjo Rusijos muzikos mylėtojus roko ritmais ir užkariavo populiarumo viršūnes.

Andrei Makarevich, Alexander Kutikov, Andrey Derzhavin, Valeriy Efremov ir jų kolegos – Igor Khomich ir Aleksandr Ditkovskiy jau sausio mėnesį su ilgai brandintu turu po Europą „Meilė valdo pasaulį” („Миром правит любовь”) neaplenks ir Lietuvos. Sausio 25 -ąją abejingų nepaliksiantis pasirodymas bus surengtas Klaipėdos „Švyturio” arenoje, sausio 27 -ąją – Šiaurės Lietuvos sostinės Šiaulių arenos scenoje.
Šių dviejų miestų arenų scenose išgirsime geriausius, giliai į atmintį įsirėžusius hitus „Марионетки” и „Скачки”, „Свеча”, „Разговор в поезде”, „Поворот”, o taip pat „Mashina Vremeni” pristatys ir naujausias kompozicijas iš 2016 metų pavasarį išleisto albumo „Jūs”. Be viso ko, didžiausias grupės turas po Europą pasižymės ir įspūdingomis vizualizacijomis, galinga garso aparatūra bei visos scenos užsklandą sudarysiančiais video ekranais.

Kone pusę savo kūrybinio amžiaus grupė yra kviečiama pasirodyti ir į didžiausius, prestižinius Europos muzikos festivalius. Kiekvienas „Mashina Vremeni” koncertas yra tarsi visiškai nauja istorija, ilgai lauktas įvykis, kuris pasižymi profesionalumu, aukščiausios kokybės standartais bei prasmingu kūrinių turiniu. Daugeliui žmonių grupė asocijuojasi ne tik su kokybiška muzika, bet ir sielai artimais dainų žodžiais.

Kelių kartų muzikos gerbėjų širdis savito stiliaus kūryba pakerėję „Mashina Vremeni” kviečia sausio mėnesį visus į turiningą muzikinę kelionę, kurioje dar kartą išgyvensime neužmirštamas praeities akimirkas.

***
BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt

DAUGIAU