Masters Of Calm 2013

Masters Of Calm 2013

„Masters of calm“ – tai savaitę truksiantis festivalis, kuris, kaip ir praeitais metais, vyks vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Dūburio saloje. Į šią šventę kviečiame visus, norinčius pailsėti, atgauti jėgas, patirti dvasinę ramybę ir harmoniją, atgauti pasitikėjimą, pabūti kartu laimingiems čia ir dabar. Čia mokysimės iš savo srities jogos, reiki, cigūno, rebefingo, sveikos gyvensenos, ajurvedos mokytojų ir, žinoma, vieni iš kitų. Festivalyje vyks įvairaus pobūdžio praktiniai užsiėmimai, kuriuos kiekvienas galės rinktis pagal savo poreikį.

Jei esate iš tų žmonių, kurie kažko ieško, bet nežino nuo ko pradėti, ši stovykla bus puiki galimybė susipažinti su įvairiomis dvasinio tobulėjimo praktikomis ir atrasti sau tinkamą ir priimtiną kelią. Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio, tačiau dažnai prieš jį žengdami pusę gyvenimo laukiame ženklo ar įkvėpimo. Ženkime jį kartu čia ir dabar.

Tad kviečiame tuos, kurie buvo, tuos, kurie tąkart suabejojo ir tuos, kurie apie festivalį sužinojo tik dabar. Jei vis dar svarstote, paklauskite tų, kurie buvo.

Žinom, kad bus nuostabu. Juk viską darome ne kam kitam, o sau. Sau ir artimam savo.

Kas sėja vėją, pjauna audrą!

DAUGIAU