free Mažasis miesto festivalis “VAKARO BLIUZAS”

Mažasis miesto festivalis “VAKARO BLIUZAS”

Elektrėnų Kultūros Centras kartu su Lietuvos Bliuzo klubu  2017 m. gegužės 27 d. ketvirtąjį kartą organizuoja bliuzo muzikos vakarą – Mažąjį miesto festivalį „Vakaro Bliuzas“ Elektrėnų Kultūros Centro aikštėje.

Vienintelis tradicinis šio muzikos žanro renginys Lietuvoje – Varnių festivalis „Bliuzo naktys“, vykstantis užmiestyje, gamtoje. Mes norime, kad bliuzas nors vieną dieną metuose jaunatviškai ir energingai suskambėtų Elektrėnų miesto erdvėse.
Šių metų koncerte pasirodys Lietuvos bliuzo karalienė ARINA, bliuzo veteranai Aleksandr Belkin ir Virgilijus Jutas, grupės „The Road Band“, „Bliuzoholikai“ (Vilnius), „Breaze“ (Klaipėda). Žada atvykti kolektyvas „Cross B Band“ iš Minsko (Baltarusija).
Manome, kad Lietuvos bliuzas, jo atlikėjai, žinomi ne tik Lietuvoje, yra muzikinės kultūros reiškinys, kuris bus įdomus ir elektrėniečiams, ir atvyksiantiems svečiams.
Maloniai kviečiame visus apsilankyti festivalyje Elektrėnuose š.m. gegužės 27 d. 18 val.
Renginys NEMOKAMAS.
Čia nuoroda į Algimanto Mikutėno filmą-reportažą apie pernykštį festivalį „Vakaro Bliuzas – 2016“ internete: https://www.youtube.com/watch?v=hYy9CfxZUTk
Daugiau informacijos Facebook paskyroje „Vakaro bliuzas“.

DAUGIAU