Mažasis princas

Mažasis princas

Rachel Portman
MAŽASIS PRINCAS   (THE LITTLE PRINCE)
2 veiksmų opera vaikams lietuvių kalba pagal Antoine de Saint-Exupéry knygą

Libreto autorius Nicholas Wright
Libretą į lietuvių kalbą vertė Violeta Palčinskaitė 

Muzikinis vadovas ir dirigentas Modestas Pitrėnas
Režisierė Francesca Zambello (JAV)
Režisierė statytoja Sarah Meyers (JAV)
Dailininkė Maria Bjørnson
Šviesų dailininkai Rick Fisher, Christopher D. Sprague (JAV)

Premjera 2007 m. gegužės 25 d.

„Mažajame prince” gausu pačių gražiausių žinučių, skirtų ne tik mažiesiems žiūrovams, bet ir suaugusiems,” – režisierė Francesca Zambello kalba apie „Mažąjį princą”.

Režisierė Francesca Zambello, vienodai gerai pažįstama tiek garsiausių pasaulio teatrų lankytojams klasikinių operų pastatymais (2004 m. LNOBT įvyko jos statyto R. Wagnerio „Skrajojančio olando” premjera), tiek eksperimentinio, ekstravagantiško meno mylėtojams. Mūsų teatre rodomas unikalus jos sukurtas spektaklis – amerikiečių kompozitorės Rachel Portman opera vaikams „Mažasis princas” (2003 m. sukurta Hjustono didžiajam teatrui). Mes kviečiame į europinę šio kūrinio premjerą.

„Mažasis princas” moko mus su meile pažvelgti į gamtą bei gyvūniją, paleisti, išlaisvinti mylimus žmones, parodo, jog mūsų sielos niekada nežūva, kad tai, kas slypi mūsų sielose ir yra tikrasis grožis, o šviesiausias ir teisingiausias pasaulio matymas yra įmanomas tik žvelgiant į jį širdimi.

Šioje operoje išties gvildenamos labai sudėtingos temos, tačiau vis dėlto mes turime tą nepakartojamą knygos humorą – nepaisant visko, ši opera yra smagus, žavingas, sąmojingas, tačiau kartu ir labai jaudinantis kūrinys. 

Spektaklio trukmė 2.15 val.

DAUGIAU