McLoud x TAS – Lukiškių kalėjimas 2.0

McLoud x TAS – Lukiškių kalėjimas 2.0

McLoud x TAS – Lukiškių kalėjimas 2.0

Nėra ką čia meluoti ar per daug galvoti. Bene labiausiai stogą raunantis sezono koncertas jau aiškus. Labai kviečiam! Dvi progresyvios grupės susitiks kiečiausioje scenoje Baltijos šalyse.

Vilniaus vėl laukia tikras roko muzikos įvykis mieste. Iškart atsiprašom kaimynų ir miestiečių už pasekmes. Istorinis dviejų grupių susitikimas, kuriame gali nutikti bet kas. Roko scenos pažibos ir būsimi geriausi. Bus prakaito, rokenrolo, naujo merch‘o, atradimų, bendrų reikalų, tikrų statement‘ų ir šviežių kūrinių.

Pasiruošk moshpitui unikaliame paveldo objekte adresu Lukiškių skg. 6.
Nepraleisk šio kieto roko įvykio!

McLOUD
„McLoud“ grįžta į Lukiškių kalėjimo sceną su naujienomis – gimstančiu penktuoju albumu, kurį įkvėpė transatlantinis tiltas tarp Vilniaus ir Niujorko. Pasisėmę įkvėpimo ir pamatę pasaulio maklaudai jau dabar žada, kad tai bus vienas stipriausių vasaros išstojimų. O jais abejoti nereikėtų. Ruošiama išskirtinė programa ir, kaip grupei įprasta, staigmenos scenoje.

TAS
Scenos naujokams „TAS“ tai bus pirmas toks kartas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme. Savotiškas debiutas, į kurį palydės „McLoud“. Jie tai daro nešini naujausia savo kūryba. Spėję sugroti ne vieną undergroundinį koncertą, dabar „TAS“ tvirtai pasiruošę didžiausiai savo scenai karjeroje.

McLoud
https://www.facebook.com/Mcloudband
https://www.instagram.com/mcloud_official/

Fone – „McLoud“ singlas „Dreba“
https://youtu.be/1fuFr3Jm65o

TAS
https://www.facebook.com/grupetas
https://www.instagram.com/____t____a____s____

Fone – „TAS“ singlas „Pranašas“
https://youtu.be/J_Pw99xDPEw

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas įspūdingas roko muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
TAS: 19:00 val.
McLoud: 20:15 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU