Mechaninis veido valymas 90 min.

Mechaninis veido valymas 90 min.

Ąžuolyno medicinos klinika, įsikūrusi Kaune, kviečia atlikti laiko patikrintą ir bene efektyviausią veido valymo metodą – mechaninį veido valymą. Procedūra puikiai tinka inkštirų, spuogų, odos papilkėjimui ir gyvybingumo trūkumo mažinimui.

Makiažo likučiai, prakaito ir riebalų nešvarumai ilgainiui užkemša veido odos poras dėl ko sutrinka odos kvėpavimas, oda negali priimti naudingų ir pašalinti žalingų medžiagų. Tai stabdo odos atsinaujinimą, viršutinis epidermio sluoksnis sustorėja, oda įgauna nesveiką pilką atspalvį, o riebesnėse veido zonose atsiranda juodi taškeliai.

Mechaninis valymas yra efektyvus giluminis veido odos valymas. Mechaninio valymo metu nuo veido odos paviršiaus pašalinami nešvarumai, o procedūroje naudojami gydomieji preparatai ramina uždegimą, drėkina dehidratuotą, pavargusią ir nešvarumų nualintą odą.

Mechaninio veido odos valymo nauda:

•         oda taps skaistesnė, grįš jos natūrali spalva;

•         oda taps akivaizdžiai švaresnė;

•         supaprastės kasdienė odos priežiūra.

Rekomenduojama dvi savaites prieš procedūrą nesilankyti soliariume ir nesideginti saulėje. Vizito metu visą būtiną informaciją apie procedūrą ir kaip prižiūrėti savo odą suteikia profesionali kosmetologė. 

Atlikite profesionalų mechaninį veido valymą Ąžuolyno medicinos klinikoje ir džiaukitės sveikesne odos būkle!

DAUGIAU