Meditacija į praeitus gyvenimus

Meditacija į praeitus gyvenimus

Visa informacija esti mūsų pasąmonėje, meditacijos metu sąmoningai, it vartant nuotraukų albumą, atminsime savo patirtis, atrasime savo baimių priežastis, didžiausią džiaugsmą,pačius neįtikėčiausius nuotykius, atpažinsime savo artimas giminingas sielas, gyvenimą iš gyvenimo, gimimo ir mirties būsenas bei gyvenimą tarp gyvenimų.

Meditacija yra gydomoj: iš dieviškos gydomosios erdvės, ten kur besąlyginė meilė, sąmoningai leidžiamės į praeities atsiminimus, peržvelgiame, kodėl taip įvyko, vėl kylame į gydymosi erdvę, kuri yra čia ir dabar, sąmoningai apsvarstome suvokiame, kas nutiko, kokia tai įtaką turi šiandienai, kokią žinią. Pailsime ir vėl keliaujame į atsiminimus.
Jei kažkuri dalis praeities dar per skaudi šiandienai ir dar žmogus tam nėra pasiruošęs, žmogus tokių prisiminimų tiesiog neištraukia iš savo pasąmonės, nematys, gali tarsi praleisti, negirdėti , pramiegoti, vis vien meditacija veikia gydomai, jausis pailsėjęs.

Meditaciją veda Ema (Ratikala dasi) – virš 10metų įvairiausių dvasinių praktikų pas įvairius mokytojus (kundalini joga, reiki gydymas, sąmoningas kvėpavimas, joga nidra, šamaniškas gydymas/ kelionės bei kt) , virš 7 metų bhakti joga Indijoje Šri Kešavdži Gaudija vaišnavų vienuolyne pas dvasinius mokytojus kaip Šrila Bhaktivedanta Narayana Gosvami, Šrimad Premananda Prabhudži, Šri Prem Prayojan ir kt.

Vietų skaičius ribotas.
Būtina išankstinė registracija tel.: 864577722 (Simona), 8 686 49841 (Daiva).
Labai prašome visų, kurie apsisprendę dalyvauti, susisiekti asmeniškai ir užsiregistruoti.
VISI LAUKIAMI!

Svarbu: su savimi turėti kilimėlius / ant ko atsigulti, pagalvėlę bei kuo užsikloti.

Vieta: Lukšio g. 16 (Šiaurės miestelis), Vilnius
Laikas: 20.00 val.
Kaina: 40.00 Lt.

DAUGIAU