Meditacija

Meditacija

“Savęs pažinimo ir saviraiškos” studija vysto savo veiklą. Nuo kovo 2 d. mūsų studijoje rasite daug įdomios ir prasmingos veiklos sau, savo vaikams ir visai šeimai. Daugiau informacijos apie naujienas rasite čia: www.pazinimassaviraiska.lt 

Vieni iš užsiėmimų, kurie prasidės nuo kovo 8 d. (penktadienio), 17 val. yra – “Meditacija”. 

Meditacijos metu nuraminsime protą, atsikratysime įtampos, skubėjimo, streso, nerimo. O kai nebeliks įtampos, mūsų kūnui bus lengviau sveikti, tvirtėti, atsilaikyti prieš infekcinius susirgimus, lengviau spręsime kasdienes problemas, konfliktines situacijas ir gyvensime pilnavertį gyvenimą. Kviečiami visi, kurie nori pajusti ramybę, pusiausvyrą, savęs pažinimą. Meditacijos metu lavinsime susikaupimą, dėmesį ir mūsų valią, nuraminsime protą ir neramias mintis. Medituojant kūnas ilsisi, o mintys yra gaivinamos gyvybinės energijos, pranos. Tokios būsenos, kaip ir kietai miegant, vienintelis gyvybės ženklas yra kvėpavimas. Tiek miegant, tiek medituojant pogumburis pasikrauna energijos. Jei miegas yra nesąmoninga poilsio forma, tai meditacija yra sąmoninga poilsio forma ir todėl turi didelį gydomąjį poveikį. Meditacija padeda mums išspręsti emocinius konfliktus, vidinius prieštaravimus ir atpalaiduoti psichologinę įtampą. Ji tobulai išvalo protą ir pašalina visas pasąmonėje esančias kliūtis. Medituojant žmogus pajunta viduje šviesą, pažįsta savo esmę ir svarbiausias gyvenimo vertybes.

Meditacijos poveikis labiausiai pastebimas, kai tuo užsiimame reguliariai, o ne kritiniais ar atsitiktiniais atvejais. 

Užsiėmimo vadovė – Asta Ivaškevičiūtė 

Užsiėmimo kaina: 10 Lt/ užs. 

Užsiėmimo trukmė: 1 val.

Grupės dydis: 15 žmonių

I grupė  – užsiėmimo laikas: penktadienis (17.00 – 18.00 val.)

Užsiėmimo vieta: “Savęs pažinimo ir saviraiškos” studija, Vytenio 10, Vilnius

Būtina registracija iš anksto! Registracija vyksta el. paštu: [email protected], pasiteirauti galite skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).    

 

DAUGIAU