Meditacinis proto nuraminimas ir atgaiva

Meditacinis proto nuraminimas ir atgaiva

Meditacijos mokykla: praktikumas

Meditacinis proto nuraminimas ir atgaiva

Meditacinė paskaita Gegužės 17 d. (V) 18 -20 val.
Meditacinis kursas Geg. 17 d. (V) 20-22 val., geg. 18, 19 d. (VI, VII) 9:30 – 19 val.

Protas, panašiai kaip ir materija, – nesukuriamas ir nesunaikinamas. Jis yra visur ir todėl gali būti tiek nelaimių, tiek ir laimės šaltinis. Kol kas dėl per didelės koncentracijos ir lavinimo, jis vis dažniau tampa ligų ir kitų nelaimių priežastimi.

Pagal Tibetą ir meditacijas, mūsų kūną šiame gyvenime lemia praėjusio gyvenimo protas, o ateinančio gyvenimo kūną – dabartinis mūsų protas. Protą seka kūnas ir gyvenimas, emocijos ir jausmai. Todėl šiandien išeitis viena – pažinti ir pakeisti protą.

Protas turi tam tikrą struktūrą, kaip ir kūnas bei siela, bet jis nėra nei pradžia, nei pabaiga. Protas sujungia sielą su kūnu. Iš to ir seka, kaip elgtis su protu, kaip jį transformuoti. Jis tampa geriausiu draugu, sveikatos, gerovės ir laimės nešėju, jei yra tinkamai vedamas ir keičiamas. Jis nutyla ir yra ramus, jei jį veda meditatyvi siela.

Peržiūrėkime savo mintis, svarbiausius elgesio, įpročių ir tikėjimų modelius bei jų darbą, ir transformuokime juos taip, kad jie ne tik netrukdytų kaip seni kanalai ir statiniai, o tarnautų, maitintų ir gaivintų kaip nauja gera technika, upės ir gamta. Tinkamai transformuotas protas yra ramus ir suteikia kūnui ir sielai ramybę bei atgaivą. Tinkamiausiai tai vyksta iš meditacijos arba iš vidaus. Natūraliai, lengvai ir ilgam.

Veda meditacijos meistras Prembuda.

Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą.

DAUGIAU