Medvėgalio menų festivalis

Medvėgalio menų festivalis

Kviečia penktasis “Medvėgalio menų festivalis”

Rugpjūčio 13 d. 17 val. ant aukščiausio Žemaitijos piliakalnio vyks penktasis “Medvėgalio menų festivalis “

Anot festivalio sumanytojo ir vadovo Vytauto Jankausko , šio festivalio programa labai įvairi ir spalvinga. Nemirtingus ir populiarius klasikinius kūrinius atliks Čiurlionio kvartetas kartu su solistais Asta Krikščiūnaite ir Dainiumi Puišiu . Orginaliomis kompozicijomis ir neįprastais instrumentais stebins perkusijų ansamblis “Hand Voice ” .Charizmatiškasis multiinstrumentalistas ir vokalistas Gaio de Lima, pripažinimo sulaukęs ne tik savo gimtojoje Brazilijoje, bet ir Europoje , kartu su puikiais jaunosios kartos Lietuvos džiazo muzikantais surengs išskirtinį koncertą “Medvėgalio menų festivalio ” publikai. Skambės karšti brazilų muzikos ritmai ,nuspalvinti džiazo tonais.

Žiūrovai neliks abejingi ir Šiaulių bigbendo  diriguojamo Jaroslavo Cechanovičiaus ir Edmundo Vaitiekūno, atliekamomis nuotaikingoms ir emocingoms kompozicijoms.

Emociniu maksimalizmu ir jaunatviška ekspresija sužibs vienintelis Lietuvoje džiazo vokalinis tercetas “Tribute to Puppini sisters ” Jų programoje skambantis ketvirtojo dešimtmečio svingas, pagardintas šiuolaikiniais prieskoniais , neįprastu naujoviško retro ir avangardo stilių mišiniu ,leis pasijusti, tarsi gyventumėte 1940-aisiais.

Tikimės , kad pačias geriausias emocijas žiūrovai patirs matydami šiuolaikinio šokio grupės “Studija M” iš Kauno kompozicijas.

Taip pat ant piliakalnio veiks Tauragės fotografų klubo  “Fotojūra” darbų paroda. Kaip ir kasmet sutemus apylinkes nušvies didžiulis laužas .

Programą ves muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Ant Medvėgalio skambės laibai įvairi , bet tik gera muzika- tikina renginio organizatorius ir režisierius Vytautas Jankauskas    

 

DAUGIAU