MEDŽIOTOJŲ SOSTINĖS TAURĖ 2017

MEDŽIOTOJŲ SOSTINĖS TAURĖ 2017

KIEKVIENAS RENGINIO DALYVIS TURĖS GALIMYBĘ LAIMĖTI VISIŠKAI NAUJĄ GINKLĄ – FAIR! PRIZAS ATITEKS VIENAM DALYVIUI LOTERIJOS BŪDU !!!

 

DALYVIŲ REGISTRACIJA:

Išankstinė registracija vykdoma iki rugsėjo mėn. 23 dienos 15val. interneto svetainėje https://goo.gl/yUdcy6 Varžybos bus vykdomos Sekmadieninių varžybų formatu t.y. vienu metu veiks 12-13 skirtingų šaudymo aikštelių, šaulių grupės bus sudaromos iš anksto ir paskelbiamos varžybų dieną. Dalyviai užsiregistravę iki rugsėjo 22 d. pietumis vaišinami nemokamai.

 

STARTINIS MOKESTIS:

40 Eur šaunantiems 100 taikinių (A,B,C grupės),
20 Eur šaunantiems 50 taikinių (Medžiotojų grupė). Jaunimui iki 21 metų starto mokestis su 50% nuolaida. A,B,C grupėse (pagal Sekmadieninio maratono 2017 sąrašus ir nuostatus) šaudantys šauliai Medžiotojų grupėje šaudyti negali. Užsienio šauliai gali registruotis į B ir C grupes jei jie yra reitinguoti savo šalyse ir priklauso atitinkamoms grupėms.

 

ŠAUDYMO EILIŠKUMAS:

Bus paruošta 12 skirtingų aikštelių. Pirmosios komandos startuoja savo numerio šaudymo vietose (pvz. 7 komanda 7 aikštelėje), atšovusi savo užduotį pereina į sekančią šaudymo aikštelę (pvz. į 8). Komandos kurioms startui neliks aikštelių laukia atitinkamai 13 komanda prie pirmosios, 14 prie antrosios ir t.t. Baigus šaudyti pirmai komandai, po jos šaudo laukianti ir tik po to iš šaudymo atėjusi komanda. Esant trikdžiams varžybų metu savavališkai keisti šaudymo eiliškumą draudžiama, sprendimą dėl varžybų eigos priima tik vyriausias teisėjas.

 

VARŽYBŲ EIGA:

Šauliai priskirti A,B,C grupėms šaudo 100 skriejančių taikinių, Medžiotojų grupės šauliai šaudo 50 taikinių. Vienas numuštas taikinys vienas taškas.

 

NUGALĖTOJŲ IŠAIŠKINIMAS:

Dalyviai bus suskirstyti į 4 kategorijas – A, B, C ir Medžiotojų. Pirmų trijų vietų nugalėtojais savo grupėse tampa daugiausia taškų surinkę šauliai. Jei didžiausią vienodą rezultatą pasiekia keli šauliai, „persišaudyme“ bus šaunami dupletai, kurių kiekį atsižvelgiant į aplinkybes (laiką) paskirs teisėjai.
Apibendrinus rezultatus, 6 didžiausią taškų skaičių surinkę šauliai pateks į finalą Medžiotojų sostinės taurei laimėti. Vienodą taškų sumą atrankoje dėl patekimo į finalą surinkę šauliai, varžosi pagal organizatorių nuožiūra parengtą užduotį – „iki pirmos prašautos“. Finalui atrinktiems 6 šauliams bus naujai paruošta 50 taikinių užduotis. Medžiotojų sostinės taurę laimės dalyvis surinkęs didžiausią taškų skaičių iš 50.

 

APDOVANOJIMAI, PRIZAI:

„Medžiotojų sostinės taurė 2017“ taurę laimi šaulys laimėjęs finalą.
Šaulių apdovanojimai pagal surinktus taškus varžybų metu
A, B, C, Medžiotojų grupėse:
I vieta vienetinė atminimo dovana + 250 ELEY šovinių;
II vieta vienetinė atminimo dovana + 250 ELEY šovinių;
III vieta vienetinė atminimo dovana + 250 ELEY šovinių;

Generalinis renginio rėmėjas FAIR įsteigė super prizą naują ginklą FAIR !!! Šis prizas atiteks vienam iš renginyje dalyvaujančių šaulių LOTERIJOJE t.y. pagrindinis prizas gali atitekti bet kuriam iš renginyje dalyvaujančių šaulių.

Kaip ir kasmet, varžybų metu bus daug ir įvairių prizų, kuriuos galėsite laimėti loterijose ar įvykdžius tam tikras užduotis, visos šių prizų laimėjimo sąlygos bus pristatomos varžybų dieną, prizus įsteigė nuolatiniai mūsų varžybų rėmėjai: sodyba Medžiotojų sostinė, Volfas Engelman, Dynamit, UAB Agmeka, žurnalas Medžioklė, NaujosPadangosInternetu.lt, LIQUI – MOLY, Siuvita, ShootingClub.lt

Varžybų organizatoriai pasilieka sau teisę keisti varžybų nuostatus jei tai yra būtina. Informacija bus nuolat atnaujinama puslapyje ir facebook profilyje shootingclub.lt

Varžybų metu nebus galimybės užsisakyti maitinimo, visi užsiregistravę į varžybas iki rugpjūčio 21 dienos 22 val. pietumis vaišinami NEMOKAMAI!
Rugsėjo 23 d. šaudykla veiks treniruočių režimu nuo 10 iki 17 val.

DAUGIAU