Mega Velykos!

Mega Velykos!

Velykų šventė „Megoje” prasidės balandžio 23 dieną. Kiekvienas, apsilankęs „Megoje”, ir atnešęs savo margutį, galės jį įdėti į 4 m dydžio „Kinder” kiaušinių stovą ir mainais pasiimti žaismingą šokoladinį „Kinder Surprise” kiaušinį. Iš viso bus padovanota net 5 000 „Kinder Surprise” kiaušinių, o į įspūdingą kiaušinių stovą ketinama sutalpinti net 2 194 margutį. Didžiausio kiaušinių stovo rekordą pakviesta fiksuoti agentūra „Factum”.

Švenčių dienomis „Megoje” vaikų lauks ne tik šokoladinės dovanos, bet ir jiems skirti renginiai. Atėję į prekybos ir laisvalaikio centrą mažieji lankytojai čia sutiks linksmuosius velykinius personažus – Velykų bobutę ir jos pagalbininkus kiškučius. Jie pakvies vaikus žaisti tradicinius Velykų žaidimus, piešti ir dalyvauti šventinėse estafetėse. Linksmą artėjančios šventės nuotaiką prekybos ir laisvalaikio centre jau dabar skleidžia ir apie čia laukiančias pramogas primena vaikams dalinamos kiškio ausytės.

Antrąją Velykų dieną, 13 val. „Raganiukės teatras” pakvies visus į smagų spektaklį – „Velykinę Raudonkepuraitės pasakaitę”. Jį „Raganiukės teatro” aktoriai skiria visai šeimai ir ketina pradžiuginti bei nustebinti kiekvieną.

DAUGIAU