„Megoje“ nemokamas spektaklis vaikams

„Megoje“ nemokamas spektaklis vaikams

Kauno mažasis teatras išsiilgusius mažuosius žiūrovus paskutinį rugsėjo sekmadienį kviečia į nemokamą spektaklį „Sidabrinis Fėjos šaukštelis”. Teatro aktoriai pristatys režisierės ir pjesės autorės Agnės Dilytės nuotaikingą spektaklį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega”.

Sekmadienį vyksiančiame spektaklyje bus pasakojama apie pačią mažiausią ir smagiausią fėją visoje karalystėje, kuri nerūpestingai pramiega nuobodžias burtų pamokas mokykloje, įvairiausių gerų darbų pratybas, tačiau gali visą parą šokti fėjų hip hopą. Spektaklyje Fėja susiduria su įvairiomis kliūtimis, susipažįsta su įvairiais personažais, kurių vieni – tikri draugai, o kiti – apsimetėliai, vaišinantys netikrais cukraus gabalėliais.

2010 metais režisierė ir dramaturgė Agnė Dilytė už dramaturgijos ir režisūros jungtį spektaklyje „Sidabrinis fėjos šaukštelis” buvo apdovanota Lietuvos teatro sąjungos Kauno skyriaus „Fortūnos 2010″ prizu.

Po spektaklio vyks nemokamos dirbtuvėlės 3-10 metų vaikams „Vėjo malūnėlio teatre”, kuriose vaikai iš spalvoto popieriaus, medinių lazdelių ir medžiaginių raištelių gamins burtų lazdeles ir stebuklingas kepures.  

Nemokamas spektaklis vyks rugsėjo 30 d., pradžia 14 val. PLC „Mega” (Islandijos pl. 32, Kaunas) centrinėje aikštėje.

 

Apie „MEGA Vėjo malūnėlio teatrą”:

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega” organizuoja nemokamus teatro spektaklius Kauno gyventojams ir miesto svečiams. Kiekvieną paskutinį mėnesio savaitgalį „MEGA Vėjo malūnėlio teatras” kviečia vaikus nuo 3-10 metų į mokomuosius spektaklius, po kurių teatro dirbtuvėlėse vaikai kuria įvairius gaminius, mokosi lipdyti bei piešti. 

DAUGIAU