Meilės Sonetai

Meilės Sonetai

Vasario 14-oji – šv. Valentino diena. Pasak legendos, šią dieną buvo nukankintas Romos vyskupas Valentinas, kuris, nors ir slaptai, bet atliepdamas jaunų žmonių norą kurti šeimą, juos sutuokdavo. Tai – išskirtinė diena, kurią galime skirti savo mylimiesiems.

 

Meilės sonetų vakaras – šilta ir su meile paruošta programa, norintiems jaukiai praleisti vakarą su savo šeima ar mylimaisiais. Programoje išgirsime aktorės Nelė Savičenko skaitomas A. Achmatovos, S. Gėdos, Ž. Plevero A. Jonyno, Baltakio eiles, kurioms pritars džiazo virtuozo Petro Vyšniausko ir perkusininko bei vokalisto Arkadijaus Gotesmano atliekama muzika.

 

Nelė Savičenko – lietuvių kino ir teatro aktorė, pelniusi tris Auksinio scenos kyžiaus apdovanojimus (2004 m., 2007m., 2013m.), 2014 m. įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

 

Petras Vyšniauskas – džiazo muzikantas, saksofonistas, klarnetistas, Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordino kavalierius. 2008-siais metais P. Vyšniauskui buvo įteiktas „LT tapatybės“ apdovanojimas už Lietuvos vardo garsinimą kultūros srityje, taip pat Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos apdovanojimas už kūrybinę veiklą bei Baltijos Asamblėjos apdovanojimas „Už profesionalų praeities vertybių perteikimą muzikos avangardo kontekste ir baltų identiteto sklaidą pasaulyje”.

 

Arkadijus Gotesmanas – perkusinės muzikos atlikėjas bei vienas išradingiausių ir produktyviausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Džiazo scenoje debiutavęs 9-ajame dešimtmetyje jis bendradarbiavo su daugybe įvairių krypčių muzikantų, tarp jų – Rolandu Dahindenu, Vladimiru Volkovu, Viačeslavu Gaivoronskiu, Arkadijumi Šilkloperiu, Julianu Josephu, Johnu Zornu, Jacku Sironu, Franku Londonu, Anthony Colemanu, Charlesu Gayle‘u, Timu Daisy, Joey Baronu, Barry Guy, Dominicu Duvaliu, Dave‘u Douglasu, Albertu Begeru.

 

Daugiau informacijos: www.polifonija.lt

DAUGIAU