Menas būti elegantiška – grakštumas

Menas būti elegantiška – grakštumas

 

Greičiausi norite kad aplinkiniai žavėtųsi Jūsų kūno grakštumu?

Nieko nėra neįmanoma!

 

Jus galite būti elegantiška, grakšti bei plastiška net jei ir negimėte tokia! Ir tam nereikia piniginę ištuštinančios suknelės – galima išmokti valdyti savo kūną, ir Jūs visada būsite stulbinamai patraukti bei pasitikinti. 

 

Kartu su elegancijos mentore Evelina Daukšaite „Menas būti elegantiška” užsiėmime gilinsimės į rankų, kojų judesius, lavinsime švelnias manieras, veido mimiką, taip pat išmoksime:

 

  • Daryti specialius kūno plastiką lavinančius pratimus;
  • Išlaikyti taisyklingą laikyseną ir visad atrodyt grakščiai;
  • Mokinsimės save vertinti, mylėti ir skleisti moteriškumą;
  • Sėdėti grakščiai ir tuo pačiu tausoti sveikatą;
  • Valdyti rankas ir kojas, kad jos suteiktų Jums šarmo.

 

Elegancijos yra išmokstama. Specialios praktikos padės suformuoti Jums žavingumo ir patrauklumo aurą. Ir Jūs galite praeidama nusinešti su savim vyrų žvilgsnius.

 

Po 2 val. trukmės “Menas būti elegantiška” mokymų Jūs labiau pasitikėsite savimi, Jūsų pasikeitimą pastebės aplinkiniai, o draugės jums lengvai pavydės. Visa tai tik 35 Eur. Tuo tarpu elegantiškos liksite visam laikui.

 

DĖMESIO: buvusioms, “Menas būti elegantiška” dalyvėms taikoma nuolaida – kaina tik 25 Eur.

 

Artimiausi elegancijos mokymai bus kovo 6 d. 18val. ir laisvų vietų kiekis greitai mažėja. Registruokitės  DABAR parašydama elektroninį laišką su vardu ir telefonu į registracija@motersmokykla.lt

 

Kviečiame visas, nesvarbu kokio amžiaus, svorio ar kūno sudėjimo esate, svarbu, kad Jūs to norite – pabrėžti savo moteriškumą!

 

Puiki nuotaika garantuota!

 

DAUGIAU