Menas būti elegantiška – sėdėjimas

Menas būti elegantiška – sėdėjimas

Didžiąją laiko dalį praleidžiame sėdint – darbe, vakarieniaujant, skaitant knygą… Įsigiliname į procesą, kuriuo užsiimame ir nejučiomis mūsų nugara suglemba primindama klaustuko formą… Dažna pasekmė – nugaros skausmas. Gera žinia – net 8 darbo valandas galima išsėdėti išlaikant tiesią nugarą!  

Nori sužinoti kaip? Atvyk į „Menas būti elegantiška” užsiėmimą ir kartu su elegancijos mentore Evelina Daukšaite išmoksime:

  • Kaip turi būti išdėstytos kūno dalys siekiant turėti taisyklingą laikysena;
  • Grakštaus, ramaus sėdėjimo pozų įvairiose situacijose, kurios mūsų kasdienybei priduoda daug žavesio;
  • Kaip sėdėti ne tik gražiai, taisyklingai, tačiau kartu ir patogiai.

Pirmoje užsiėmimo dalyje vyks specialiai kūno elegancijos lavinimui pritaikyti pratimai, kurių tikslas apšildyti kūną, pažinti tam tikras kūno dalis, kurias lengviau būtų valdyti. Antroji dalis – gilinsimės į sėdėjimo subtilybes – kaip išlaikyti stuburo padėtį, kaip plastiškai atsisėsti, kaip laikyti kojas, kaip gracingai pakeisti padėtį.

Po 2 val. trukmės užsiėmimo net gerdamos pusryčių kavą, įsisukus į savo brangiausią chalatą, jausitės patogiai, būsite lengvos ir elegantiškos.

Atsiliepimai:

„Dėkinga už puikų vakarą! Džiaugiuosi šiandien galėjusi pamatyti puikų elegancijos pavyzdį ir manau, kad jau nuo šiandien aš būsiu šiek tiek kitokia 😉 Per susitikimą išgirstos pamokos ir patarimai jau dabar įgyvendinami praktikoje – automobilio sėdynė sureguliuota, kad nugara būtų tiesi, ir prie kompiuterio sėdžiu išsitiesus :)” Rita

“Visada mėgdavau sėdėti susidėjusi koja ant kojos ir net nesusimąstydavau, kad tai stipriai susiję su mano nugaros skausmais. Džiaugiuosi, kad sužinojau kaip galima kryžiuoti kojas, kad būtų patogu ir svarbiausia, netraumuočiau savo nugaros. Ačiū!” Giedrė 37 m.

 

Registruokitės DABAR parašydama elektroninį laišką su vardu ir telefono numeriu į registracija@motersmokykla.lt ir pasiruoškite tapti gracinga ir elegantiška!

Trukmė: 2 val.

Kaina: 35 eur (120,85 Lt). DĖMESIO: buvusioms, “Menas būti elegantiška” dalyvėms taikoma nuolaida – kaina tik 25 Eur (86,32 Lt).

Data: rugsėjo 13 d. 16 val.

Pasiteiravimui: info@motersmokykla.lt, tel.: 8-698-14529

DAUGIAU