Meninio suvokimo treniruotės

Meninio suvokimo treniruotės

Kviečiame patreniruoti savo meninį suvokimą!

“Meninio suvokimo treniruočių” užsiėmimai yra skirti visiems, besidomintiems kūrybine raiška, norintiems patirti kūrybos džiaugsmą bei trokštantiems geriau suvokti įvairių meno kūrinių kūrybos principus – pastebėti ir suprasti jų savitą grožį.

Tai – 5 užsiėmimų ciklas!
Užsiėmimai prasidės nuo balandžio mėn. 10 d.

Meno kūrinys tiesiausiai prabyla į mus – susitikdami su juo, mes tarsi susitinkame su savimi. Visos tautos – tiek mūsų, tiek ir ankstesniais laikais, siekė kurti “pagal grožio dėsnius”. Išlikusių iki mūsų dienų kūrinių dėka sužinome apie senus laikus ir išnykusias tautas. Menas pasakoja mums apie jų gyvenimą, tradicijas, pomėgius ir papročius. Kalbėdami apie meną bei jo interpretacijas susiduriame su keliais klausimais – kaip menas reiškiasi mums, kada mes atrandame save tame santykyje su menu, kokia yra meno funkcija, esmė? Kokią vietą jis užima mūsų gyvenime ir kaip mes ją galime interpretuoti? Šiuos ir kitus klausimus aptarinėsime nuo balandžio 10 d. – “Meninio suvokimo treniruočių” metu. 
Tyrinėdami meno kūrinius istoriniame kontekste, patys kursime savitas jo interpretacijas! Meninio suvokimo treniruotes papildysime praktiniais užsiėmimais – piešimu, tapymu ir įvairių kompozicijų kūrimu. Laukiame atvykstant!

Užsiėmimų vadovė – Dainora Skrabulienė
Viso ciklo kaina – 150 Lt (vieno užsiėmimo kaina – 30 Lt).
Vieno užsiėmimo trukmė: 3 val.
Grupės dydis: 7 dalyviai
Užsiėmimo laikas: trečiadienis (18.00 – 21.00 val.).

Registracija vyksta: 
el.p. [email protected]
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta)
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU