MENO TERAPIJA ŠEIMAI: MĄSTAU – JAUČIU – KURIU

MENO TERAPIJA ŠEIMAI: MĄSTAU – JAUČIU – KURIU

MENO TERAPIJA ŠEIMAI: MĄSTAU – JAUČIU – KURIU – tai praktinių kūrybinių-patyriminių dailės terapijos 5 užsiėmimų ciklas visai šeimai: bendravimui, poreikių atpažinimui, šeimos stiprinimui, spontaniškos kūrybos puoselėjimui…

Dailės terapija yra laisvas ir spontaniškas dalyvavimas kūrybos procese, kuriame nereikia turėti piešimo įgūdžių ar išmanyti dailės technikų. Reikia tik atsipalaiduoti ir kūrybinis procesas vystosi savaime…

Šeima – svarbiausioji vaikų ugdymo institucija, svarbiausia aplinka, kurioje vykdoma vaikų socializacija. Šeimoje pateikiamos ir puoselėjamos tėvams ir vaikams brangiausios žmogiškosios vertybės. Neretai suaugę žmonės yra labai užsiėmimę darbais ir mažai begali skirti kokybiško dėmesio savo vaikams, buvimui visiems drauge šeimoje.
Užsiėmimų metu meno terapijos metodų pagalba šeimos nariai skiria laiko kūrybiškam ir kokybiškam bendravimui bei bendradarbiavimui, turi galimybę geriau pajusti ir pažinti vieni kitus, saugiai ir kūrybiškai išreiškia savo jausmus bei puoselėja savo kūrybingumą. Šių užsiėmimų metu šeima turi puikią galimybę surasti vidinių resursų šeimos geresniems santykiams šeimoje kurti.

Šeimų terapijos užsiėmimai – tai vieta ir laikas, kai dailės saviraiškos priemonių bei meno terapijos metodų pagalba, vaikai kartu su savo tėveliais lavina kūrybiškumą, mokosi modeliuoti, ugdo pasitikėjimą savimi, yra supažindinami su pačiomis įvairiausiomis (tradicinėmis ir netradicinėmis) dailės technikomis bei priemonėmis – turi plačių galimybių eksperimentuoti, tyrinėti, išreikšti save… Tai – neapsakoma laisvė, laisvė kurti, veikti, reikštis. O tuo pačiu – tai puiki galimybė tėvams nedirektyviai perduoti savo vaikams svarbiausias vertybes, geriau pažinti ir pajusti vieniems kitus bei pajusti artumo jausmą. Dailės raiškos priemonių pagalba vaikai kartu su savo tėveliai žaidžia, kuria ir bendrauja.

 

Preliminarios temos kūrybai:

• Aš ir mano emocijos – emocijų ir jausmų miškas (piešimas, tapyba, tapybinė monotipija, lipdymas…);
• Tapyba be teptuko: ekspresyvi tapyba jausmų ir išgyveinimų išraiškai, tapyba ant vandens…
• Šeimos karalystė ir savos karūnos „suradimas“ (piešimas sausomis pastelėmis, tapyba, koliažas, mišri technika…);
• Lėlių terapija – savadarbė lėlė ir „lėlių šeimos“ istorija;
• Šeimos Mandala – mišri technika: vertybių, emocijų, svajonių apjungimui…

 

Siekiant sukurti saugią ir atvirą erdvę – RENKAMA UŽDARA ŠEIMŲ GRUPĖ. Dalyvių skaičius ribotas – grupėje tik 5 šeimos. Užsiėmimai skirti visai šeimai, t.y. suaugusiems su savo vaikais (nuo 4 iki 16 m.).

 

Kaina: 120 Eur (visas ciklas/5 užsiėmimai) – dviejų asmenų šeimai (1 suaugęs + 1 vaikas);
Kaina: 150 Eur (visas ciklas/5 užsiėmimai) – trijų asmenų šeimai (1 suaugęs + 2 vaikai arba 2 suaugę + 1 vaikas);
Kaina: 180 Eur (visas ciklas/5 užsiėmimai) – keturių asmenų šeimai (1 suaugęs + 3 vaikai arba 2 suaugę + 2 vaikai).

 

Užsiėmimai vyks penkias sekmadienio popietes (16.00 – 18.00 val.) šiomis dienomis: spalio mėn. 8 d. ir 22 d., lapkričio mėn. 12 d. ir 26 d., gruodžio 3 d.
Registracija vyksta el.p.: [email protected] (registruojantis būtinai nurodykite šeimos dalyvių skaičių ir vaikų amžių).

 

Registracija patvirtinama pervedus 30 Eur avansinį mokėjimą į studijos sąskaitą (likusią sumą už užsiėmimų ciklą bus galima sumokėti grynaisiais pinigais arba pavedimu pirmojo užsiėmimo metu).
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

 

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, dailės terapijos praktikė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Maskvos pozityviųjų technologijų ir konsultavimo institute pabaigusi kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ . Taip pat – šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 14 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

 

https://www.facebook.com/events/1452184928235139/
Studijoje vaikštome be batų. Svečiams turime šlepetes, tačiau atvykstant galima atsinešti ir savas.
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU