MENO TERAPIJA SU PROF. L. LEBEDEVA IŠ MASKVOS – BALTAS ŠOKIS

MENO TERAPIJA SU PROF. L. LEBEDEVA IŠ MASKVOS – BALTAS ŠOKIS

2018 m. vasario 14 d.
17:00–21:00 val.

 

MENO TERAPIJOS seminaro metu  su daugeliui gerai pažįstama prof. LIUDMILA LEBEDEVA iš Maskvos Jūs susipažinsite su autorine meno terapijos technika „Baltas šokis“. Tai – dailės terapijos technika, kuri remiasi emocine parama – pirmiausia – sau pačiam ir vidinių resursų paieška bei jų suradimu.

Meno terapijos metodas „Baltas šokis“ suteiks galimybę tyrinėti individualų vidinį procesą – suvokti vis dar esančias asmenines nuoskaudas ar įsižeidimus ir pasitelkiant sąmoningumą rasti kūrybinių sprendimų, kaip išspręsti sudėtingas gyvenimo situacijas bei išgirsti asmeninius atsakymus, kaip atleisti ir susitaikyti. Skambės ir simbolinis klausimas: ‚Ką aš noriu pakviesiu baltam šokiui?“

Šiame kūrybos procese bus naudojami neįprasti meniniai raiškos būdai ir priemonės.

Prašome su savimi į seminarą atsinešti įvairių medžiagų (SVARBU – tik baltos spalvos) – tai gali būti įvairių audinių gabalėliai, servetėlės, vata, siūlai, plunksnos ir pan. Tiks viskas, ką rasite savo namuose!

  • Dalyvaudami šiame seminare, Jūs susipažinsite su autorine meno terapijos technika, semsitės meno terapijos patirties, susipažinsite su kūrybiškais emocijų pažinimo ir valdymo metodais, padedančiais geriau jaustis darbe ar šeimoje, atrasite asmeninius išteklius, gerinančius tarpasmeninius santykius ir gyvenimo kokybę apskritai.
  • Meno terapija leidžia žmogui atskleisti savyje neatpažintas galimybes, talentus, surasti naujus problemų sprendimo būdus, pasisemti stiprybės. Pasitelkiant savistabą turėsite galimybę peržvelgti savo gyvenimiškas elgesio strategijas – įvertinti asmeninių nesėkmių patyrimą ir jį įprasminti, apsvarstant jį kaip sau vertingą resursą.

 

LIUDMILA LEBEDEVA (Maskva, Rusija) – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė, Pozityvių technologijų ir konsultavimo instituto mokslo srities prorektorė. L.Lebedeva yra individualių meno terapijos technikų autorė. L.Lebedeva yra parašiusi daugelį knygų apie dailės terapiją. 2013 metais Lietuvoje buvo išleista viena iš jų – „Dailės terapija: teorija ir praktika“. Liudmila veda mokymus ir seminarus Rusijos Federacijoje ir Rytų Europoje, bendradarbiauja su praktinės psichologijos centrais ir institutais bei Australijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir kitų šalių mokslininkais.
Seminaras vyks rusų k.

 

Seminaro kaina: 45 Eur/asmeniui (registracijos patvirtinimui reikalingas 15 Eur mokestis, likusią sumą bus galima sumokėti atvykus).

 

Rekvizitai mokėjimui:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Įmonės kodas: 303011485,

a.s LT957044060007887398

 

Seminaro vieta:  

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

 

Pageidaujantiems bus išduodami dalyvių pažymėjimai (5 akad.val./1 seminaras).

BŪTINA REGISTRACIJA IŠ ANKSTO  el.p.: [email protected]

Tel. pasiteirauti 868444109

 

Daugiau informacijos apie studiją ir dailės terapijos seminarus galima rasti čia: http://pazinimassaviraiska.weebly.com/dail278s-terapija-seminarai-ir-grup278s.html

DAUGIAU