Menų pieva

Menų pieva

Jau trečius metus krantinė prie Baltojo tilto sužydės vasaros spalvomis, muzikos garsais bei vaikų šypsenomis ir pakvies vilniečius su savo šeimomis ir draugais atvykti gegužės 30 d. 12.00 val. smagiai praleisti šeštadienio popietę „Menų pievoje“. Renginyje nestigs veiklos ir pramogų visiems – tiek mažiems, tiek dideliems. Artėja vasara – didysis atostogų metas, todėl tėvelius turėtų sudominti renginio metu veiksianti Vasaros stovyklų mugė, kurioje bus galima susipažinti su vaikų vasaros poilsio galimybėmis Vilniaus mieste ir už jo ribų. Tai puiki proga susitikti su stovyklų organizatoriais, kurie detaliau pristatys stovyklų programas ir atsakys į visus rūpimus klausimus.
Pieva pasipuoš vaikų darbų parodomis, renginio svečius džiugins nuotaikingas koncertas ir loterija su šauniais prizais, veiks sporto, žaidimų, pramogų erdvės, įvairios menų dirbtuvėlės, kuriose galėsite išbandyti žiedimo ratą ir kitas dailės technikas. Nepraleiskite ir renginio ,,vinies” – balionų su vaikų norais ir svajonėmis skrydžio į dangų!
Na, o jeigu išalksite – čia pat pievoje galėsite paskanauti „Marceliukės klėties“ patiekalų, atsigaivinti ledais, paragauti rankų darbo saldainių. Atsineškite pledukus ir pramogaukime kartu. Iki susitikimo ,,Menų pievoje”!

Renginį kartu su partneriais organizuoja Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“
Renginio globoja Vilniaus miesto savivaldybė

DAUGIAU