„Mergelių sala“ @ Kiss Club

„Mergelių sala“ @ Kiss Club

Naujas bučinių klubas „KISS” pristato dar vieną vakarėlių ciklą – „Mergelių sala”. Šio vakarėlio metu merginoms bus paruoštas aistringasis „Gelbetoju show”!

„Mergelių sala” – tai ypatinga vieta merginoms, kur gali išsipildyti visi gražūs norai ir slapčiausi troškimai. Specialiai Joms, du moterų mylimiausi diskžokėjai, DJ GROOVY ir DJ SOPRANO, ruošia patį saldžiausią muzikinį kokteilį, kurį pateiks su meile ir dideliu dėmesiu kiekvienai. Muzikinio kokteilio pagrindiniai ingridientai: lengvas ir malonus house muzikos skambesys ir dar daugiau mergaitiškų topų remiksuotų šių dienų ritmu.

Specialiai šiam vakarėliui du patys karščiausi „Gelbėtojų show” berniukai ruošia pribloškiančią ir nepamirštamą show programą. Be abejo skirtą visoms vakaro viešnioms kartu ir kiekvienai asmeniškai. Gerbiamos moterys ir merginos – naujas bučinių klubas kviečia, Jus, visas į naują džiaugsmo ir linksmybių salą. Vyrų ir vaikinų dėmesiui – tiek daug gražių ir pašėlusių merginų šeštadienį tikrai daugiau niekur  nerasite. Nes visos gražios ir pašėlusios bus išplaukusios į bučinių klubo „KISS” naują „Mergelių salą” !

 Naktinis klubas „KISS CLUB” (Lukiškių g. 5, Vilnius)

Spalio 10d. ( Šeštadienis ) 22.00 – 05.00

Main hall: GROOVY (Kiss Club), SOPRANO (Passion),

Light hall: TONY G (Kiss Club)

Speciali „GELBĖTOJŲ SHOW” programa

Bilietai: Pirmiems 200 lankytojų įėjimas 20 Lt. Vėliau bilietai brangs.

DAUGIAU