Merūnas Vitulskis (tenoras)

Merūnas Vitulskis (tenoras)

Merūnas Vitulskis

„Šio perspektyvaus tenoro balse – įvairių spalvų gama, o gamta jį apdovanojo meistrišku piano”, – apie Merūno pasirodymą Šv. Margaritos operos festivalyje Austrijoje rašė vietos žiniasklaida.
Gana vėlai pradėjęs vokalo studijas, kaip operos solistas jis debiutavo kiek neįprastoje erdvėje – Vilniaus mažajame teatre, kur 2007 metais režisierius Gytis Padegimas pastatė pjesę „Master Class”, o Merūnas, vaidinęs operos žvaigždės Maria Callas studentą, atliko Kavaradosio ariją iš G. Puccinio „Toskos”. Netrukus jis buvo pakviestas ir į Nacionalinio operos ir baleto teatro sceną (Nemorinas G. Donizetti operoje „Meilės eleksyras”), o galiausiai, pradėjus bendradarbiauti su tarptautine akademinės muzikos agentūra, atsivėrė durys į užsienį.
Merūnas yra sukūręs vaidmenų Italijoje, Šveicarijoje, Estijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Liuksemburge ir kitose šalyse statytose operose.
Už Lenskio vaidmenį P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas” 2013 metais dainininkas pelnė „Auksinio scenos kryžiaus” nominaciją ir „Operos švyturio” prizą kaip geriausias tų metų debiutantas.    

DAUGIAU