“MES Party OLE!” in partnership with GAYLINE.LT & TJA

“MES Party OLE!” in partnership with GAYLINE.LT & TJA

Lapkričio 29 diena.
22:00 – 09:00 @ Men’s Factory Vilnius
MES Party OLE! In partnership with Gayline.lt & TJA

Naujajam MEN’S FACTORY naktinio klubo rudens sezonui žengiant į pabaigą, atėjo metas ir didžiausiam šio sezono LGBT metų vakarėliui. Klubo promo direkcijos vadas Jugis Cinquared bendradarbiaujant su visuomenine Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetaine – GAYLINE.LT ir Tolerantiško Jaunimo Asociacija (TJA), pristato!!!
Karščiausias, Ispanų dvasios įkvėptas renginys – „MES Party OLE!” pakerėjęs Madrido pride’ą bei Ibizą, po griausmingo pasirodymo Didžiosios Britanijos sostinėje spalio 5 d. vienos nakties nuotykiui persikelia į Vilnių. Jau Lapkričio 29 dieną, Vilnius degs karštose Ispanų liepsnose. Mes pasiruošę parodyti Jums mielieji, kad Ispanų vakarėliai yra vieni karščiausių Europos gay klubuose.

“MES Party OLE!” žada tapti nepakartojamu renginiu su masyviausiu scenos šou, nepakartojamais ir žadą atimančiais guapos pasirodymais, akinančiais specialiaisiais efektais bei ugnies fakyrais ir žinoma karštais vaikinais.
Tokio masyvaus renginio proga Men’s Factory žada tapti tikrų tikriausiu Madrido Corridos Koliziejumi kur bus leidžiama viskas ir taps tikrai ispaniškai karšta.
Verta paminėti, kad specialiai šiam vakarui, apie 1:00 val. atsivers durys ir į vandens pramogų pasaulį “Glamour”, kur vakaro svečių lauks net dvi pirtys – turkiška bei suomiška, baseinas su povandeninėmis srovėmis ir kriokliais, bei karščiausia ispaniška atmosfera ir darbuotojų dėmesys.
Naktis tikrai verta milijono, pilna siurprizų, dovanų ir malonių netikėtumų, tačiau svarbiausia – ši nuostabi šventė, padedant visuomeninei Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainei – GAYLINE.LT ir Tolerantiško Jaunimo Asociacijai – TJA, pažymės Men’s Factory Naktinio klubo Rudens sezono vakarėlių pabaigą bei Žiemos sezono vakarėlių pradžią.

Glaudžiai bendradarbiaujant su GAYLINE.LT ir TJA, klubo administracija pasirūpino, kad visi jų nariai į renginį patektų visiškai nemokamai:

Registruotiems GAYLINE.LT portalo vartotojams, užsiregistravusiems dalyvauti renginyje, įėjimas į klubą iki 24 val. NEMOKAMAS.
Užsiregistravusius narius kviečiame atvykti anksčiau, nelaukti kol laikrodžiai jau išmuš vidurnaktį.
Užsiregistruoti galite GayLine.lt svetainės renginių kalendoriuje. Tiesiog paspauskite ‘Dalyvausiu’ (žalia varnelė) prie GayLine.lt renginių anonso.

2013.11.29 | Men’s Factory Gay Night Club – “MES Party OLE! In partnership with Gayline.lt & TJA”
T.Ševčenkos gatvė 16i, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės)

Durys: 22:00 val.

Standartinės kainos neprisiregistravusiems GAYLINE.LT svetainėje.
22:00 – 23:00 – Standart Super Advance 10Lt
23:00 – 00:00 – Standart Advance A 15Lt
00:00 – 04:00 – Standart Advance B – 20Lt
*** Men’s Factory AFTERHOURS – po 04:00 val. – įėjimas nemokamas

AS ONE UNITED THURSDAYS – Official pre-party
G-A-Y WATER COMPLEX – official Sunday afterparty

IKI PASIMATYMO!!!

DAUGIAU