Mezgimo viešumoje diena – VU botanikos sode (Kairėnuose)

Mezgimo viešumoje diena – VU botanikos sode (Kairėnuose)

Antrasis birželio šeštadienis – Pasaulinė mezgimo viešumoje diena. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse mezgama viešosiose erdvėse, viena iš tokių vietų Lietuvoje – VU botanikos sodas Kairėnuose (Vilnius).

Tad birželio 8 d. organizatoriai siūlo jungtis prie pasaulinio judėjimo „be plastiko“ (#noplastic) ir kiekvienam sau sukurti rankų darbo nertą ar megztą krepšį, rezgines, „sietkas ir terbas“!

Daugkartinio naudojimo rankų darbo rezginė taps jūsų mėgstamiausia ir reikalingiausia rankinės gyventoja, nes yra šių metų madingas aksesuaras:)

Neturite siūlų? Nesirūpinkite, jais ir šiemet visus dalyvius pavaišins renginio rėmėjas MEZ Crafts Lietuva, originaliomis etiketėmis apdovanos kaSiulai.lt. O štai storesnį vąšelį ar virbalus įsimeskite!

Su savimi reikėtų turėti: ko nors atsigerti ir užkąsti, galvos apdangalą nuo saulės, skėtį – dangus gali pradžiuginti lietumi, jeigu norite – prigriebkite ir sulankstomą kėdutę, pagalvėlę ar patiesaliuką. Gera nuotaika jus pasitiks nuostabi parko gamta.

Lietaus atveju bus palapinės, o jeigu smarkiai įsilytų – numatyta patalpa su stogu.

Dalyvavimas pačiame renginyje nemokamas, dalyviai turi įsigyti tik sodo lankytojo bilietą. Įėjimas į sodą – 4 eur (suaugusiems) arba 2 eur (moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliems). Plačiau apie kainas ir nuolaidas: https://www.botanikos-sodas.vu.lt/lankymas/darbo-valandos

Organizatoriai-savanoriai: Sandra MG, kaSiulai.lt ir DIVI Knitting (https://www.facebook.com/events/1299651023516823/).

Partneriai – VU botanikos sodas.

Iš Antakalnio iki Botanikos sodo važiuoja 18, 38 ir 114 autobusai (st. Kairėnai).

DAUGIAU