MIDI 2010 Roko opera

MIDI 2010 Roko opera

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentai kiekvieną pavasarį MIDI festivalio uždarymo proga stebina teatralizuotais gyvo garso muzikiniais projektais. Šiemet vienintelis naujosios, jų rengiamos, roko operos pristatymas įvyks balandžio 30 dieną Ūkio banko teatro arenoje.

Roko operoje gyvai skambės naujai aranžuoti žinomų užsienio atlikėjų kūriniai. Scenarijuje bus paliečiama jaunimui aktuali tema: studijų pasirinkimas atsižvelgiant ne į savo troškimus, o į tėvų norus. Bus bandoma parodyti, kad matematikos yra visur – netgi teatre bei kad logika ir menas – puikus derinys. Šiemet kūrybinė grupė, kurią sudaro apie 100 žmonių, skatins jaunimą sugrįžti į teatrus, domėtis spektakliais.

Prieš dešimt metų keliems iniciatyviems studentams kilo noras įrodyti, kad jų fakultete ne tik skaičiuojama ar programuojama – taip gimė pirmoji roko opera. Ši idėja tapo tradicija, kuri nuo auditorijose rodomo muzikinio spektaklio per kelis metus išaugo į gerbėjų kasmet laukiamą renginį, vykstantį didžiausiose Vilniaus koncertų scenose.
Talentingi muzikantai ir vokalistai, spalvingos dekoracijos ir kostiumai, šokėjų pasirodymai, profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas – tikimasi, kad renginys ir vėl nustebins net ir visko mačiusius žiūrovus.Roko opera – tai pagrindinis Matematikų ir informatikų dienų (MIDI) baigiamojo vakaro akcentas.
Po roko operos visų laukia gyvo garso koncertas su grupėmis Freaks on Floor ir Skamp, o su ištvermingiausi išgirs ir Andrių Alien (Happyendless).

Bilietai platinami VU MIF. Prie įėjmo kaina 25 Lt!

Daugiau informacijos: http://rokooperos.midi.lt/

 

DAUGIAU