MIDI 2011 Roko opera “Viduramžiai rytoj”

MIDI 2011 Roko opera “Viduramžiai rytoj”

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, griaudami visus įmanomus mitus apie susikausčiusių „tiksliukų“ įvaizdį, gegužės 6d. kviečia į gyvo garso muzikinį projektą.Šių metų roko operos “Viduramžiai rytoj” vienintelis pasirodymas įvyks Ūkio banko teatro arenoje (Olimpiečių g. 3, Vilnius).

Po jos sceną užvaldys „G&G Sindikatas“ ir „Skyders“. Na, o patys ištvermingiausieji galės išlieti jėgas kartu su iki paryčių grosiančiu Kym Wild (Metal on Metal).

Roko opera “Viduramžiai rytoj” – jau dvyliktoji. Šiemet ją režisuoja du skirtingų specialybių studentai (aktorystės ir matematikos), o visą kūrybinę grupę sudaro apie šimtas žmonių, kurie jau kelis mėnesius energingai siekia padaryti kuo įspūdingesnį renginį.

Futuristiški viduramžiai kaip pagrindinė tematika pasirinkti ne veltui, šitaip išreiškiama pagrindinė šių metų projekto idėja – netradicinis studentų protestas prieš išaugusias aukštojo mokslo kainas, „protų nutekėjimą“ į užsienį bei skelbiamą „tamsiųjų amžių“ pradžią. Idėja atskleidžiama remiantis avangardiška bei mįslinga didvyriškos kovos istorija…

Talentingi muzikantai bei vokalistai, sudėtinga choreografija, spalvingi ir išradingi kostiumai, dekoracijos – tikimasi, jog šių metų projektas „Viduramžiai rytoj“ nustebins net pačius įnoringiausius, visko mačiusius žiūrovus.

Pradžia: 21.00 val.
Durys: 20.00 val.

Bilietų kainos: išankstiniai – 20 lt, prie įėjimo – 25 lt. Išankstinius bilietus galėsite įsigyti nuo balandžio 15d. VU Matematikos ir informatikos fakulteto studentų atstovybėje.

Renginio tinklapis: http://rokooperos.midi.lt/

Facebooke mus rasite: http://www.facebook.com/pages/MIDI-Roko-Operos/106318422731048

DAUGIAU