Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – ANGELOU

Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – ANGELOU

Daugiau laiko gamtoje ir gryname ore skatinantis leisti festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika rekonstruotame Vilniaus universiteto Botanikos sode Vingio parke bei pristato pirmąją renginio dalyvę – R&B ir soulo muzikos atlikėją Angelou.

PIRMIEJI 100 BILIETŲ PIGIAU!

Šiais metais muzikos festivalis „Vilnius Ore“ truks keturias dienas, liepos 16-19 dienomis, o jį „atidarys“ viena ryškiausių R&B ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou, kuri scenoje pasirodys liepos 16-ąją.

Angelou rašyti dainas pradėjo grįžus iš studijų užsienyje, o gimtinėje išpopuliarėjo 2017 metais su savo pirmąja lietuviška daina „A lyga“, kurią sukūrė su prodiuseriu Free Finga. Nuo to laiko, žavioji atlikėja klausytojams pristatė jau tris albumus – „Vision A“ (2017 m.), „All in Good Time“ (2019 m.) bei „Fazė“ (2021 m.).

Iš Klaipėdos kilusi atlikėja Lietuvos muzikos scenoje išsiskiria savo giliu balsu ir alternatyvaus ritmenbliuzo kūriniais, kuriuose derina soulo, R&B ir elektroninės muzikos stilius. Talentingoji Angelou buvo keturiskart nominuota įvairiose M.A.M.A. apdovanojimų kategorijose.

VILNIUS ORE – viskas ORE!

 

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU