Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – GOLDEN PARAZYTH

Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – GOLDEN PARAZYTH

Gamtos ir gryno oro muzikos festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika VU Botanikos sode Vingio parke, o trečiąją festivalio dieną klausytojus užburs unikalus ir vienintelis grupės „Golden Parazyth“ koncertas šią vasarą Vilniuje! PIRMAS 100 BILIETŲ PIGIAU!

Dar 2005 metais muzikinę veiklą pradėjusios grupės lyderio Giedriaus Širkos kūryba išsiskiria emocionalumu. Tiek grupės muzika, tiek vizualinė estetika pabrėžia gamtą, nuoširdumą bei harmoniją, kas idealiai dera su „Vilnius Ore“ festivalio idėja.

Pirmuosius dešimt metų sunkiai į rėmus telpančių „Golden Parazyth“ skambesį veikiausiai galėtume apibūdinti, kaip elektroninę „synthpop“ muziką. Visgi, 2017 metais, VU Botanikos sode vykusio koncerto metu, grupė pristatė naują muzikinę kryptį, kurioje vyrauja „indie“ ir alternatyviojo pop stilistika. Turbūt ne veltui būtent šio pasirodymo metu grupė įrašė ir savo koncertinį albumą pavadinimu „Botanika“.

Šalia unikalaus skambesio, „Golden Parazyth“ mūsų šalies scenoje išsiskiria ir unikaliais pasiekimais: reta Lietuvos grupė galėtų pasigirti soliniu koncertu Vilniaus Katedros aikštėje ar M.A.M.A. Metų alternatyviosios grupės titulu, o ką jau kalbėti apie dalyvavimą užsienio muzikos festivaliuose ar tai, jog duetas „apšildė“ tokias pasaulinio lygio žvaigždes, kaip „Hurts“ ir Lana del Rey.

 

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU