Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – LOS SECRETOS DE PABLO

Miesto Festivalis ”Vilnius Ore” – LOS SECRETOS DE PABLO

Gamtos ir gryno oro muzikos festivalis „Vilnius Ore“ liepos 16-19 dienomis kvies vilniečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika VU Botanikos sode Vingio parke, o finalinę festivalio dieną klausytojus užburs stipriai populiarėjančios grupės “Los Secretos de Pablo” fiesta!

PIRMAS 100 BILIETŲ PIGIAU!

“Los Secretos de Pablo” yra didelis įvykis Lietuvos muzikos padangėje – chaosas, užkrečianti gera nuotaika, Lotynų Amerikos ritmai. Sunku apibūdinti grupę vienu žodžiu, bet tai vyksmas, kurį geriausia išgirsti ir pamatyti savo akimis. Grupės nariai, profesionalūs atlikėjai, grojantys įvairiuose projektuose, o su “Los Secretos de Pablo” jų tikslas vienyti, artinti žmones, kurti bendruomenę, per pasirodymus, leisti užsimiršti kokiu laiku, kuriame žemyne gyvename.

Per vieną vakarą apkeliauti visą P. Amerikos žemyną – įmanoma! Vieniems tai – vieno vakaro kelionė per visą Lotynų Ameriką, kitiems – teleportas namo.

Vakarai, vienijantys pasiilgusius namų pietų amerikiečius ir kelionių bei nuotykių ištroškusius tautiečius užgimė jau prieš keletą metų. Mėgstantys Salsa, Cumbia, Bachata, Reggae ar Ska stilių muziką ar šokius galėjo išvysti audringus „Los Secretos de Pablo“ koncertus.

Brangesni bilietai privilegijų nesuteikia. Kol yra rinkitės pigesnius bilietus!

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodanį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU