Mindaugas Ancevičius, Ąžuolas Paulauskas @Artistai

Mindaugas Ancevičius, Ąžuolas Paulauskas @Artistai

Pagaliau… po ilgų derybų ir derinimų savo koncertu nudžiugins Mindaugas ir Ąžuolas. Nauja programa, naujas koncertas, nauji, o kartu ir tie patys JIE.

Mindaugas Ancevičius – jaunosios kartos bardas, 2008 m. apdovanotas Sauliaus Mykolaičio vardo premija. Klausytojų ratą subūręs Mindaugas Ancevičius dainuoja ne tik savo, bet ir garsių poetų, lietuvių liaudies tekstais. Jo dainos impulsyvios, tvirtos, atliekamos su nepaprasta vidine energija ir profesionalumu.
M. Ancevičius aktyviai dalyvauja įvairioje muzikinėje bei visuomeninėje veikloje. Groja, dainuoja, vaidina keliuose Kauno teatruose, filmuojasi kine bei televizijoje, organizuoja renginius, žongliruoja, skaito radijuje. Šiuo metu, kaip pats prisipažįsta, gyvena iš „žaidimo su lėlėmis” Kauno Valstybiniame Lėlių Teatre, o šiaip gyvenime mėgsta daryti viską…
Ąžuolas Paulauskas groti mušamaisiais pradėjo būdamas 4-erių. Kai Jam buvo 5-eri, dalyvavo „Baby Jazz” festivalyje kartu su V. Čekasinu. 6 metų su „Kauno Bigbandu” grojo „Kaunas Jazz” (1993m.). Ąžuolas yra įrašytas į Lietuvos Gineso rekordų knygą, kaip jauniausias profesionalus būgnininkas Lietuvoje. Multiinstrumentalistas, grojantis mušamaisiais, klarnetu, klavišiniais, perkusiniais instrumentais, tiek klasikinę muziką, tiek džiazą, yra ne vieno Tarptautinio konkurso lauretas. Artimiausiame festivalyje “Kaunas Jazz” galėsite išgirsti Ąžuolo projektą „Evoliuciją”, kuriame atlikėjas drauge su geriausiais Lietuvos džiazo muzikantais pristatys savo kūrybą. 
Mindaugo Ancevičiaus ir Ažuolo Paulausko keliai susikirto prieš 5 metus, studijų laikais. Bendrabučio kambary užgimęs duetas periodiškai pasirodo įvairiuose festivaliuose, jungtiniuose bei soliniuose akustinės muzikos koncertuose. 
Koncerte jūsų lauks keletas naujų dainų, naujai skambančios senos ir jaukiai pakili atmosfera. 

Bilieto kaina: 10lt
www.artistai.lt

DAUGIAU