Miss Torro Poker

Miss Torro Poker

Mielos merginos. Lietuvoje tikrai yra pačios gražiausios merginos! Kviečiame visas dalyvauti elegancijos ir grožio konkurse. Esate patenkinta savo išvaizda, o gal visi Jums kartoja, kad turėtumėte dalyvauti grožio konkurse? Turite puikią progą tai padaryti. Sportinio pokerio klubas „Torro poker” kviečia Jus parodyti save!

Registruotis gali bet kuri mergina, kuri tiki savimi ir nebijo dėmesio.

Vakaro metu reikės pademonstruoti 2 aprangos stilius bei atsakyti į komisijos klausimus. Tai pagrindinės rungtys skiriančios Jus nuo pagrindinio prizo.

Miss Torro Poker nugalėtojai atiteks 1000 Lt vertės kelionės čekis, už kurį galėsite įsigyti Jums patinkančią kelionę! Visos konkurso dalyvės bus įvertintos ir gaus prizus.

Konkurso partneriai – modelių agentūra “Vilnius Models”, http://www.vilniusmodels.lt. Su agentūros pagalba atrinksime pačią verčiausią laimėti “Miss Torro Poker” titulą.

Registracija el. paštu [email protected]. Registruojantis reikia atsiųsti 2 savo nuotraukas (portretinę bei visu ūgiu) bei nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį.

Renginys vyks: 2011 gruodžio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 19:30 val. Registracija nuo 19:00.

Renginio vieta: Sportinio pokerio klubas “Torro”, Antakalnio g. 37, Vilnius.

Dalyvavimas nemokamas.

Miss Torro Poker rinkimuose gali dalyvauti tik merginos, sulaukusios 21 metų amžiaus (renginio metu būtina turėti tai patvirtinantį tapatybės dokumentą).

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/event.php?eid=260393540679894&ref=ts

Kontaktinis asmuo: Tel. nr. +370 652 02363 (Tomas), El. paštas [email protected]

 

DAUGIAU