MIUZIKLAS “ČIKAGA”

MIUZIKLAS “ČIKAGA”

***
BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

Miuziklas “Čikaga“ tai – muzikinė baudžiamojo teisingumo satyra, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes.

Miuziklas persmelktas seksualumu ir ironija. Būti žinomu – siekiamybė. Nesvarbu kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė – šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo pasirodymas sukamas kaip šou, video klipas, ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas. Tai gyvenimas vardan žinutės pirmame puslapyje, antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės pateisinamos. Būtis –  pati savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia tai, kad tokius “garsius” veikėjus mes linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų savo paties idealus. Miuziklas satyriškai žvelgia į „teisingumo“ sąvoką, po kuria šio „teatro žaidėjai“ patys savaime tampa šou egzistencijos įkaitais. Bet juk čia Čikaga.

19 a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve. Teisingumo šou, kur egzistuoja savo taisyklės.

Tai antras ilgiausiai rodomas miuziklas Brodvėjaus istorijoje.

Atlikėjai: Oneida Kunsunga, Gabrielė Bielskytė, Vaidas Baumila, Kristina Jatautaitė, Dominykas Vaitiekūnas, Rasa Ulteravičiūtė.

Kūrybinė grupė:

Dirigentas, muzikos vadovas –  Derek Barnes (UK)

Režisierė – Rūta Bunikytė

Scenografė – Renata Valčik

Choreografė – Inga Briazkalovaitė

Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas

Kostiumų dailininkas – Įvaizdžio namai HOUSE OF KIKIMARA

***
BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

DAUGIAU