Miuziklas (kitaip) EX’IT

Miuziklas (kitaip) EX’IT

Šiuolaikinis lietuviškas gyvo garso Miuziklas (kitaip) „EX‘IT“ – tai pirmasis Jaunimo miuziklo teatro (JMT) kūrinys, kuris gimė iš JMT kūrybinės komandos ieškojimų, peržengiant klasikinio miuziklo žanro ribas ir jį interpretuojant naujai.

“EX‘IT” libretas pakeistas balsine raiška, instrumentų balsiniu įgarsinimu, vokaline ir kūno perkusija. Pasirinkta neįprasta miuziklo forma – vien tik garsu ir judesiu sukurti reikšmingų miuziklo herojaus išgyvenimų ir patirčių istoriją. Tokiu būdu išgryninta jausminė raiška paskatina žiūrovus peržengti žodžių sąlygojamus apribojimus ir suteikia galimybę kartu su jaunaisiais miuziklo aktoriais pasinerti į savojo „Aš” paieškas.

“EX‘IT” – tai kelionė laiku. Miuziklo istoriją sužadina prisiminimas, sukeltas miuziklo herojaus apsilankymo vaikystės žaidimų aikštelėje. Kiekvienoje vėlesnėje “kelionės” stotelėje atgimsta ne mažiau reikšmingos skirtingų žmogaus gyvenimo etapų patirtys. Jos, tarsi, sukrečiantys atminties etiudai su visa emocijų ir jausmų gama leidžia suvokti savo reikšmę gyvenimiškame kelyje. Kartais komiški, o kai kuriais atvejais net tragiški gyvenimo periodai įgauna nepakeičiamą prasmę ir tampa lemtingi miuziklo herojaus tolimesnio kelio pasirinkime. Šiame praeities ir dabarties žaidime žiūrovas kviečiamas iš naujo apmąstyti bei suprasti skirtingus savo išgyvenimus ir patirtis, su šypsena laukiant ateities, bei aktorių elgesyje ir potyriuose atrasti save. Juk pabaigos visada laukia pradžia! Miuziklo eskizas pristatytas teatro debiutų festyvalyje „Tylos“ 2014 m. Mažajame teatre ir sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų. 

Režisierius – A. Vidžiūnas
Dramaturgija – I. Bručkutės
Muzika – K. Kapustaitės
Choreografija – G. Bartoš
Scenografija – I. Šidlauskaitės
Kostiumai – A. Alaburdaitės, G. Ramūnaitės, M. Armonaitės ir R. Lendraitytės

Vaidina: Markas Palubenka, Šarūnas Gedvilas, Leonas Milius, Skaistė Anusevičiūtė, Justina Kaminskaitė, Paulė Konstancija Giniotaitė, Virginija Kuklytė, Indrė Mickevičiūtė Petrauskienė, Virginija Straigytė

Bilietus galite įsigyti Tiketpro: http://www.ticketpro.lt/jnp/theatre/1512985-Miuziklas-kitaip-EX-IT.html 

DAUGIAU