Modeliuojamoji treniruotė

Modeliuojamoji treniruotė

Modeliuojamoji treniruotė – nenuobodi ir dinamiška, tinkama moterims, kurios nori padailinti būtent problemines vietas. Tai užsiėmimas, skirtas koreguoti ir formuoti figūrą, lieknėjant ir kartu pabrėžiant moteriškąsias linijas ir linkius. „Trys kartai per savaitę, trys mėnesiai – ir rezultatas akivaizdus!”, – tikina mūsų trenerės.

 

Kuo ypatinga modeliuojamoji treniruotė?

Ji žymiai intensyvesnė už įprastas, pratimai skirti tik sėdmenims, šlaunims, šonams ir pilvo raumenims (vadinamoji „anticeliulitinė”). Derinamos įvairios technikos vienoje treniruotėje: ir aktyvaus šokio, ir pulsavimo, ir plačių amplitudžių judesiai, tempimo pratimai, todėl efektyviau treniruojami gilieji ir paviršiniai šių kūno dalių raumenys.

Pratimai kartojami dažniau ir intensyviau, mažiau ilsimasi, o pabaigoje atliekami tempimo pratimai, skirti ištempti dirbančius raumenis. Tam tikro tempo ir intervalų išlaikymas treniruotės metu leidžia pasiekti pulsą, kurio metu geriausiai „deginami” riebalai (pvz., 220 – 30 (amžius) = 190 x 65 % = 123,5 ir 190 x 75 % = 142,5. Taigi optimalus pulsas gaunamas tarp 120-140 k./min).

 

Kainos: http://panevezys.stimulus.lt/kainos/

 

Užsiėmimų tvarkaraštis: http://panevezys.stimulus.lt/tvarkarastis/

 

 STIMULUS Treniruočių studija

Harmoningos treniruotės ir praktiniai seminarai moterims

Šermukšnių g. 31A, Panevėžys
Studijos tel. 8 645 81615
El. p. panevezys@stimulus.lt
www.panevezys.stimulus.lt

 

 

BŪTINA REGISTRACIJA internetu http://panevezys.stimulus.lt/
arba telefonu 8 645 81615

DAUGIAU